Wpis z mikrobloga

@Anjinsan87: Ja #!$%@? xD Nie wierzę... Typ poważnie wkleił LINK DO ARTYKUŁY KTÓRY GO OŚMIESZA BO TYTUŁ ZGADZA SIĘ Z JEGO TEZĄ gdzie jak na start piszę cytuję :
"Jeśli chodzi o dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne to umowę w tym zakresie z NFZ zawiera sam zainteresowany, a po zawarciu umowy o dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne to na nim ciąży nastepnie obowiązek zgłoszenia się do ZUS oraz rozliczania i opłacania składek.

Czytaj więcej na
  • Odpowiedz
@Girl_Debord: dodaj średnie ceny z metra za nieruchomości, średnią cenę produktów z koszyka "minimum", stosunek ceny paliw do ceny ropy, kurs euro (3.5 uśrednione), średnia cene auta klasy mid itd.

Nic tylko wkleić mema z januszem wolącym 4k i chleb za 100ziko xD
  • Odpowiedz
w 2012 miałam 7.50 za pracę w drukarni jako studentka więc jak najbardziej możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czolgistka93:

Ciekawe po ile był wtedy m2 mieszkania? Tez 15 000?
  • Odpowiedz
@Plecakowicz: Tyle, że składek nie odprowadza pracodawca, więc kwoty brutto, które liczyłeś, żeby mnie ośmieszyć były kompletnie z dupy. A ubezpieczenie zdrowotne student miał w standardzie jako dziecko kontynuujące naukę czy coś takiego, więc dobrowolnych składek też nie płaciłem.
  • Odpowiedz
@Anjinsan87: Zdarzało się, ale jestem pewien że do teraz znajdą sie gównoprace na czarno za kiepską stawkę. W 2012 pracowałem na budowie za 6zł/h( A i tak ostatecznie dostałem 5zł/h ). W latach 2010-2013 robiłem przy sprzedaży opłatów w okresie zimowym za 8zł/h brutto + prowizja. W 2013 myślałęm żę wygrałem życie bo miałem robotę za 15zł/h brutto, ale wiem że wtedy były też oferty dla studentów po 10zł/h brutto albo
  • Odpowiedz