Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie irytuje jak p0lacka mentalność idę dzisiaj do lekarza po l4 z powodu grypy i już sie zaczyna
-"nie szkoda Ci brac l4?"
-"przeciez wtedy płacą tylko 80%"
-"jeszcze sie w jakaś kwarantanne wpakujesz"
-"kiero sie wkurzy że Cie nie będzie"
-"masz wszystkich gdzieś nie dbasz o siebie to teraz sami będziemy musieli robić"
-"ja tam nigdy chorobowego nie brałem mleko z czosntkiem i do roboty"

To tylko kilka perełek które usłyszałem od piątku, uwielbiam podejście p0laka a potem wielkie zdziwienie że januszexy wykorzystują...ale jak mają nie wykorzystywać jak januszexy stworzył pracownik a nie janusz
#pracbaza #medycyna #zdrowie #polakicebulaki #polakirobaki
  • 213
ale jak mają nie wykorzystywać jak januszexy stworzył pracownik a nie janusz


@dr_papieros: święte słowa.

Ziomek rzucił robotę w Polsce jako wykwalifikowany mechanik i pojechał do Szwecji pracować jako zbrojarz.

I mimo, że robią tam na godziny to co głupsze Polaczki poganiają ponad normę wszystkich, żeby pokazać że oni to się do roboty nadają i żeby ich szwagra przyjęli bo on tak samo robotny.

Najbardziej mnie #!$%@?ło, gdy Szwed chciał w
@dr_papieros: po tej pandemii to mialem nadzieję, ze ludziom zostanie nawyk - jesteś chory nie plątasz się miedzy ludzmi. I niekorym zostal a niektórzy juz biegają do pracy z lejącym sie katarem i ledwo oddychając. Pamiętam jak byłem mlodziutki i poszedłem w jakieś Święto do Kościoła- straszny ścisk w głównej nawie - a tam gość za mną co prawie płuca wypluł. Ma sa kra. Zamiast w domu zgodnie z przekazaniem zadbać
@dr_papieros: tego nie przeskoczysz, to już jest taka mentalność..
Kiedyś pracowałem sporo z technikami. Praca fizyczna, ciężka, często na wysokości. Pamiętam jak mnie wcięło jak jeden typ autentycznie się chwalił, że on to kiedyś "z temperaturą 40 stopni" przyszedł do pracy i biegał po rurociągach. I on na serio był z tego dumny, no bo wiesz..."prawdziwy chłop" itd. itp. Inne światy.
nie, kolega pisał że na b2b nie ma l4 - no i nie ma, ale są inne mechanizmy (można na przykład nie pracować danego dnia i nie dostać za to zapłaty) które należy stosować.


@CultedelaRaison: No super, i znowu rozmawiamy o różnicach B2B/UoP co próbował kolega zrobić a Ty go od razu zgasiłeś, że jest rozmowa o zarazkach a nie o tym xD