Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie irytuje jak p0lacka mentalność idę dzisiaj do lekarza po l4 z powodu grypy i już sie zaczyna
-"nie szkoda Ci brac l4?"
-"przeciez wtedy płacą tylko 80%"
-"jeszcze sie w jakaś kwarantanne wpakujesz"
-"kiero sie wkurzy że Cie nie będzie"
-"masz wszystkich gdzieś nie dbasz o siebie to teraz sami będziemy musieli robić"
-"ja tam nigdy chorobowego nie brałem mleko z czosntkiem i do roboty"

To tylko kilka perełek które usłyszałem od piątku, uwielbiam podejście p0laka a potem wielkie zdziwienie że januszexy wykorzystują...ale jak mają nie wykorzystywać jak januszexy stworzył pracownik a nie janusz
#pracbaza #medycyna #zdrowie #polakicebulaki #polakirobaki
  • 213
@smk666: po jakim miesiącu choroby? :D jak opłacasz chorobowe i resztę składek w terminie to normalnie dostajesz zasiłek nawet za dzień nieobecności. Możesz również nie płacić chorobowego i prawdopodobnie dzięki temu zaoszczędzić nawet w przypadku choroby. Osoby na etacie nie maja luksusu wyboru.
@LeniwiecPracoholik: No jasne ale prawdopodobienstwo jest na tyle niskie, że z katarem normalnie funkcjonuję :) staram się znaleźć złoty środek pomiędzy odpowiedzialnością za siebie i innych a hipochondrią... Ludzie, którzy mają dzieci szkolne co chwila są zakatarzeni bo dzieci zawsze coś przyniosą.
@dr_papieros: Pamiętam jak straciłem węch i smak w 100% i wziąłem chorobowe w oczekiwaniu na test na Covid, to dorosły chłop z pracy, będący ojcem, mówił mi, że ludzie normalnie tracą smak i węch, a jednak chodzą do pracy i że to tylko pewnie grypa.

Tak, #!$%@? XD Tracą smak i węch od grypy XD