Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się kiedy dziecioroby ogarną, że przestrzeń publiczna nie jest od tego, żeby ich kaszojady darły ryja na cały regulator, zastanawiam się też kiedy skończy się społeczne przyzwolenie na noise pollution generowane przez dzieciaki. Prawie dwugodzinna podróż samolotem i idealnie za moim fotelem rozwrzeszczany bombelek, wydający tak nieludzkie dźwięki, że na miejscu rodziców zastanowiłbym się nad wezwaniem jakiegoś egzorcysty. Za szczekanie psa w nocy jest mandat, podczas gdy zawodzące gówniak w przestrzeni publicznej nie są powszechnie uznawane za jakikolwiek problem. Co zabawne, leciał z nami też pan z takim małym psem w transporterze i zwierzak ani razu nawet nie pisnął przez cały lot. Skoro psa da się wytresować, to może zaczęlibyście robić to samo z gówniakami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieszę się, że jestem choć odrobinę samoświadomy i nie będę musiał przez to przechodzić. Antykoncepcja to wspaniały wynalazek.
#dzieci #childfree #antynatalizm #gownowpis
murmurlrl - Zastanawiam się kiedy dziecioroby ogarną, że przestrzeń publiczna nie jes...

źródło: comment_1632509534t3Kpmh6iMcvWhJZi5jBx1o.jpg

Pobierz
  • 136
@murmurlrl na szczęście my, rodzice kaszojadów, mamy totalnie gdzieś komforty obcych osób i interesuje nas tylko dobro naszego dziecka. Jasne, chcielibyśmy, żeby czuło się ok o nie płakało, ale jeśli taka jest cena za następujące po tym fajne wakacje, to trudno ¯_(ツ)_/¯
Także jęcz tam sobie dalej, nobody cares.
@Dominik555: Spokojnie, nie planuję dożywać emerytury, nie musisz się o to martwić. Zresztą twoje bombelki pracując w fabryce i tak wiele by się do mojej emerytury nie dołożyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kontonr77: Tagowałem dla zasięgów
@portugalka: No to akurat mnie nie dziwi, dobrze, że umiecie o tym otwarcie powiedzieć.
@durielek2: Co tak agresywnie? Pieluchy się skończyły?
@pentoento: Założyłeś specjalnie konto żeby nazwać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Nikron: Typowy p0lak. Nasra na środku pokoju w cudzym mieszkaniu, wytarza się w ekskrementach i jeszcze będzie chodzić dumny jak paw prezentując swoje osiągnięcie.

@murmurlrl na szczęście my, rodzice kaszojadów, mamy totalnie gdzieś komforty obcych osób i interesuje nas tylko dobro naszego dziecka. Jasne, chcielibyśmy, żeby czuło się ok o nie płakało, ale jeśli taka jest cena za następujące po tym fajne wakacje, to trudno ¯(ツ)

Także jęcz tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wykopyrek: tu nie chodzi o to że są małe dzieci tylko o #!$%@? zachodnie bezstresowe wychowanie które tworzy takie problemy. Jak ja byłem dzieckiem w latach 80 to matka najpierw starała by się mnie uspokoić a jak bym dalej darł mordę bez powodu dostał bym, przy ludziach, lanie w dupę i zaraz była by cisza poprzedzona krótkim głośnym płaczem przy aprobacie współpasażerów. A że teraz tak nie wolno to jest jak
@murmurlrl: serio, rozumiem że cię płacz denerwował, każdy miał na pewno tego dość.

Jednak to nie usprawiedliwia twojego plugawego jezyka. Czy chcesz, czy nie dzieci są częścią społeczeństwa (bardzo ważna częścią) i mają to do siebie, że czasem płaczą. Z maluchami już ci wyjaśniłam, dlaczego tak jest (choć powodów płaczu może być dużo więcej) i nic nie poradzisz, dopóki linie lotnicze nie zakazują podrozy małym dzieciom. Co do starszych, bo chyba