Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z chłopakiem ponad rok a znamy się od ponad 8. Nie ma między nami seksu, ale wiadomo bawimy się i cieszymy z bliskości.
Niemniej jednak chłopakowi bardzo podoba się seks analny (jest prawiczkiem) i widzę że coraz bardziej "przygotowywuje" mnie do tego. Mimo moich protestów, że mi się to nie podoba czuję że podczas palcówki muska palcami mój odbyt. W sobotę byliśmy na weselu i podchmieleni nad ranem robiliśmy sobie dobrze. Chyba wykorzystał wtedy mój stan i włożył całego palca do odbytu. Ogromny ból, przerażenie, nieprzyjemne uczucie niesamowicie. Ale dla niego starałam się wytrzymać. Odrzuciłam go po kilku ruchach, bo zbyt bolało. Zapytał się czy następnym razem może być nie palec a jego penis. Odpowiedziałam mu "nie wiem", bo nie chciałam ranić jego uczuć.
Na ten moment mam sieczke w mózgu. Brzydzi mnie seks analny, nie podoba mi się, boli mnie a chłopak naciska. Najbardziej martwi mnie to że jest prawiczkiem i jego pierwszy seks chce mieć w odbycie a nie pochwie. Czy ja jako kobieta inaczej myślę i jestem nieotwarta czy jednak prawdziwy mężczyzna chce tego pierwszego seksu w pochwie?

Boję się, że dla niego największą satysfakcją w seksie będzie seks analny, z którego ja nie będę czerpać satysfakcji a ból.

#seks #seksanalny #psycholog #seksuolog #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61439b1c942c94000b1dcda3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 118
@AnonimoweMirkoWyznania: Do analu należy się przygotować, wtedy jak najbardziej da się zrobić tak, żeby sprawiło to przyjemność obojgu partnerom. Mam wrażenie, że ani ty, ani chłopak nie wiecie z czym się to wiąże. Patrząc na to jak on to inicjuje mam wrażenie, że lepiej by było, żeby on nie był stroną aktywną, a i dobrze by było jednak najpierw spróbować waginalny stosunek.
@Adasko97: nie, ale lepiej się dobrze umyć przed stosunkiem. Niektórzy stosują lewatywę przed seksem analnym. Jeżeli ktoś miał piątkę z biologii w szkole ten wie, ze przed odbytem jest bańka odbytnicza, a dopiero potem jelito. Nie ma tam wiec zawsze kału. Najlepiej wypróżnić się rano, a seks uprawiać wieczorem. Że tak powiem nie srajcie tuż przed seksem analnym to nie będzie problemów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArmaturaGramatura:
Akurat w 90% przypadkow wystarczy slina tbh. Jak panna bedzie nastawiona dobrze to raz mi sie zdarzylo na sucho (i tez wbrew opinii zadne lewatywy nie sa potrzebne - 2 razy troche gowna mislem na ptaku, ale to jak oboje bylismy niedoswiadczeni).
Tak czy siak jak opka nie baituje to ja bym rzucil typa i tyle. Jesli po roku zwiazku nic sie nie dzialo (juz pomijam 8 lat znajomosci xD)
@push3k-pro: czyli ty mając te 18 lat, przed pierwszym razem byłeś "super, zróbmy to już, wcale się nie boję!"? xD Bo większość facetów, których znam panikuje o możliwość wpadki, a jak się pierwszy raz zabezpieczasz to dochodzi po prostu brak doświadczenia i mega stres - raczej nic przyjemnego. Ty gadasz w tej chwili z perspektywy, albo kogoś kto nigdy nie ruchał, ale jest już stary, albo kogoś kto ruchał 1000 razy
czyli ty mając te 18 lat, przed pierwszym razem byłeś "super, zróbmy to już, wcale się nie boję!"? xD Bo większość facetów, których znam panikuje o możliwość wpadki, a jak się pierwszy raz zabezpieczasz to dochodzi po prostu brak doświadczenia i mega stres - raczej nic przyjemnego. Ty gadasz w tej chwili z perspektywy, albo kogoś kto nigdy nie ruchał, ale jest już stary, albo kogoś kto ruchał 1000 razy i nie
@little_muffin:

no i to pomiędzy oni robią, co wynika z opisu, to się nazywa petting ;) To normalne żeby czekać jak się nie jest gotowym i normalne żeby stawiać granice jak coś ci się nie podoba, czegoś nie akceptujesz.

()

Nie, to nie jest petting.

Czego ja oczekuję od kogoś kto już kiedyś pokazał, że nie ma zielonego pojęcia skąd się biorą samotne osoby. Nie pisz do