Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z chłopakiem ponad rok a znamy się od ponad 8. Nie ma między nami seksu, ale wiadomo bawimy się i cieszymy z bliskości.
Niemniej jednak chłopakowi bardzo podoba się seks analny (jest prawiczkiem) i widzę że coraz bardziej "przygotowywuje" mnie do tego. Mimo moich protestów, że mi się to nie podoba czuję że podczas palcówki muska palcami mój odbyt. W sobotę byliśmy na weselu i podchmieleni nad ranem robiliśmy sobie dobrze. Chyba wykorzystał wtedy mój stan i włożył całego palca do odbytu. Ogromny ból, przerażenie, nieprzyjemne uczucie niesamowicie. Ale dla niego starałam się wytrzymać. Odrzuciłam go po kilku ruchach, bo zbyt bolało. Zapytał się czy następnym razem może być nie palec a jego penis. Odpowiedziałam mu "nie wiem", bo nie chciałam ranić jego uczuć.
Na ten moment mam sieczke w mózgu. Brzydzi mnie seks analny, nie podoba mi się, boli mnie a chłopak naciska. Najbardziej martwi mnie to że jest prawiczkiem i jego pierwszy seks chce mieć w odbycie a nie pochwie. Czy ja jako kobieta inaczej myślę i jestem nieotwarta czy jednak prawdziwy mężczyzna chce tego pierwszego seksu w pochwie?

Boję się, że dla niego największą satysfakcją w seksie będzie seks analny, z którego ja nie będę czerpać satysfakcji a ból.

#seks #seksanalny #psycholog #seksuolog #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61439b1c942c94000b1dcda3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 118
@AnonimoweMirkoWyznania: usiądz z nim. I szczerze pogadaj o tym że ci sie to nie podoba.
Tylko powiedz mu to normalnie na zasadzie kochanie musimy pogadać, usiadź przed nim i powiedż tak jak ty napisałaś nam "myślałam o tym ale seks analny jest dla mnie obrzydliwy i nie chce go uprawiać"
A nie jakieś #!$%@? bo ty sie wstydzisz i nie jesteś zdania do końca powiedzieć
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze to seks analny boli jeśli źle się do niego przygotujcie. Wiem, bo przerabiałem to z partnerką.

Poza tym na początku może trochę boleć, ale kiedy odbyt się przyzwyczai to jest przyjemnie. Koniecznie musicie mieć lubrykant - w Rossmanie spokojnie kupicie taki Durexa. Próbować trzeba od palców, a jeśli przejdziecie do penisa to BARDZO POWOLI, dużo też należy od nastawienia psychicznego, trzeba się trochę rozluźnić, nie stresować i przede
**ot_co**: @AnonimoweMirkoWyznania: po prostu amatorszczyzna, ja swoją kobite podchodziłem powoli, małym palcem, delikatnie, przede wszystkim nie na sucho. Poza tym musi być zrelaksowana i rozluzniona to bolu nie bedzie. Maly palec, potem wskazujacy i tak juz od kilku lat regularny, bezpieczny seks przyjemny dla obojga, seks zwyczajny to moze przypada co 4 raz a i tak konczy sie dla mnie drugim wejsciem.
Ciekawe czy mam taki dar przekonyeania czy fart ze