Wpis z mikrobloga

Tak to właśnie jest w tej bolzce. Nie mówię, że męska łazienka jest jakaś tragiczna (u mnie w liceum w łazienkach nie było drzwi xd) no ale porównując jedną do drugiej to XD. W damskiej żyrandole jaka sali tronowej cesarza wilhelma II a męska macie tu szczalnik pod oknem i jedną umywalkę. xD

W sumie taka ładna alegoria z tego wyszła.

W nawiązaniu do wpisu z gorących:
https://www.wykop.pl/wpis/60405081/tak-wyglada-nowo-wyremontowana-dziewczeca-lazienka/

#przegryw
Pobierz DoktorNauk - Tak to właśnie jest w tej bolzce. Nie mówię, że męska łazienka jest jaka...
źródło: comment_1631528630weSYlNReag3emKDQK7ODqv.jpg
  • 56
@PietrekBoski: Byłem w dobrym liceum jak na lokalne warunki i nikt nie #!$%@?ł drzwi z kopa czy zapychał sracza papierem. Nie wiem w jakim patusiarskim liceum Ty musiałeś być, że masz takie przemyślenia. Nikomu nie chciało się wymieniać zamków (które pamiętamy jeszcze przemiany ustrojowe) w męskim, bo przecież faceci nie srają w szkole i mogą się wstrzymać przez te marne osiem godzin. Do tego nie było głównych drzwi do sracza, przez
@DoktorNauk: wolałbyś umywalki zamiast pisuarów? Kobiety ich chyba nie potrzebują to mają zamiast tego umywalki żeby poprawić na przykład makijaż którego nie poprawiają mężczyźni. Okno nie ma znaczenia bo to nie parter.

Warto też dodać, że remont damskiej łazienki był kilkanaście miesięcy później niż męskiej.