Wpis z mikrobloga

Tak to właśnie jest w tej bolzce. Nie mówię, że męska łazienka jest jakaś tragiczna (u mnie w liceum w łazienkach nie było drzwi xd) no ale porównując jedną do drugiej to XD. W damskiej żyrandole jaka sali tronowej cesarza wilhelma II a męska macie tu szczalnik pod oknem i jedną umywalkę. xD

W sumie taka ładna alegoria z tego wyszła.

W nawiązaniu do wpisu z gorących:
https://www.wykop.pl/wpis/60405081/tak-wyglada-nowo-wyremontowana-dziewczeca-lazienka/

#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1631528630weSYlNReag3emKDQK7ODqv.jpg
  • 56
@DoktorNauk rozumiem ideę ładnych toalet dla kobiet no bo laski lubią czuć się komfortowo sikając czy robiąc kupę natomiast głupie że jak się robi już toaletę damska to nie zrobią od razu męskiej takiej ładnej. Nie wiem ale dla mnie to troszkę głupie że taki podział dziwny w wyglądzie toalet nastąpił. W Poznaniu w galerii Posnania akurat pierwszy raz się spotkałam z tym że męski i damskie są tak samo ładne i
tak jak sobie na to zasłużyli. U mnie w szkole na suficie w wc były ślady butów, ściany i sedesy popisane albo pomazane, a w kiblach leżały niespuszczone gówna.


@CJzSanAndreas: Nie każda szkoła jest twoją szkołą. Sama jakość wykończenia tego damskiego kibla sugeruje, że to nie jest jakaś pierwsza z brzegu szkoła, tylko albo jakaś ekstra droga prywatna albo lepsza publiczna w zabytkowym budynku - tak że miasto szarpnęło się na
wolałbyś umywalki zamiast pisuarów? Kobiety ich chyba nie potrzebują to mają zamiast tego umywalki żeby poprawić na przykład makijaż którego nie poprawiają mężczyźni. Okno nie ma znaczenia bo to nie parter.


@Pierorzek: wiadomo, mężczyźni to brudasy i nie dbają o siebie. Bo przecież jak jakiś chłopak pójdzie do sracza zobaczyć, czy nie ma mordy brudnej czy ogólnie zobaczyć jak wygląda, to giej będzie! 1 umywalka? A po co to myć ręcę!
@DoktorNauk: To jest proste. Roznice miedzy plciami sa i to chyba nie neguje nikt. Jednak podejscie do roznic juz dzieli ludzi. Utarlo sie, ze tam gdzie kobiety lub mniejszosci odstaja, ale jest to kwestia pozytywna, np. % osob na kierunku studiow, roznice placowe. Tam stara sie wyrownac za pomoca polityki pozytywnej dyskryminacji, programy pomocowe skierowane wylacznie do kobiet np. szkolenia, punkty za kobieca plec lub niepelnosprawnosc do wnioskow o doplaty na