Wpis z mikrobloga

jeśli przy drodze nie ma drzew a np. niedoświadczonemu kierowcy wybiegnie przed maskę jakieś zwierze


@basalyk44: a gdyby tam było nagle przedszkole w przyszłości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No to mnie przekonaj ze drzewo spowodowało ten wypadek, wyskoczyło pod koła nagle i bez zapowiedzi tak?

@Pan_Slon: Przecież to nie chodzi o tylko tego typu przypadki. Są jeszcze sytuacje, kiedy ktoś jedzie tobie na czołówkę i wtedy nie masz tak naprawdę żadnej ucieczki, bo albo całujesz się maskami z chlopem albo robisz to z drzewem. A to jest tylko jeden przykład sytuacji, która nie jest z twojej winy. Też jestem
  • Odpowiedz
@Morduchna: ale powiedz mi dlaczego? Przeciez te drzewa dzialaja lepiej niz najlepszy fotoradar na jakis #!$%@? kierowcow! Czemu chcesz je wycinac i niszczyc tak piekny widok. Kto jechal kidys tak taka droga ktora jest tak pieknie obsadzona drzewami po obu stronach, ten wie o czym mowie!
  • Odpowiedz
@anemo5 no ok, ale po co są te drzewa przy drodze?

@ozyuo: Zapewniają cień przez co asfalt dłużej trzymie, coś jeszcze z pewnością sie znajdzie, zerknij na włoskie drogi, przy prawie każdej drzewa, w Czechach tez sporo, wszedzie w sumie ale tylko tutaj trzeba wyciąć


@Pan_Slon: A te drogi nie były stworzone za czasów Hitlera? Akurat w Warmińsko-Mazurskim jest bardzo wiele takich dróg i kiedyś ktoś mi mówił, że niby
  • Odpowiedz
  • 2
@Bloodaxis1 Tak naprawdę jest wyjście które zadowoli wszystkich, nawet gdzieś zostało zrealizowane. Wybudować nową drogę obok, a obecną zamienić na DDR.
  • Odpowiedz
  • 0
@steven_senegal bardzo fajnie się jezdzi takimi prostymi, wąskimi drogami 200km/h, ciekawe co spowodowało wypadek, nawierzchnka dobra, droga prosta, opony dobre, może samobójstwo
  • Odpowiedz
@steven_senegal: Super, że #!$%@? się nikomu nie robiąc krzywdy. Prędkość musiała być kosmiczna, samochód rozrzucony po koronach drzew i okolicznych polach.
  • Odpowiedz
@anemo5 no ok, ale po co są te drzewa przy drodze?

@ozyuo: Zapewniają cień przez co asfalt dłużej trzymie, coś jeszcze z pewnością sie znajdzie, zerknij na włoskie drogi, przy prawie każdej drzewa, w Czechach tez sporo, wszedzie w sumie ale tylko tutaj trzeba wyciąć

+: magicznybanan, BlobMorderca +10 innych


@Pan_Slon: dodatkowo osłaniają przed wiatrem bocznym oraz w zimie przed nawiewaniem śniegu na jezdnie.
  • Odpowiedz
@Morduchna: Wylotówka z mojej miejscowości prowadzi przez las gdzie asfalt jest wylany POD PIEŃ DRZEWA, bez kitu, jadąc trzeba odbijać lekko do środka żeby nie zahaczyć lusterkiem. A jaja są jak jedzie z naprzeciwka ciężarkowa, o tirach nie wspominam bo taki wtedy zajmuje cała szerokość jezdni.
  • Odpowiedz