Wpis z mikrobloga

z osobą z olbrzymim doświadczeniem


@husky83: Te olbrzymie doświadczenie to sobie uroiłeś bo na ten temat nie ma nic. Jest tylko informacja o zawodzie spedytora ale samo posiadanie zawodu nie musi mieć nic wspólnego z doświadczeniem zawodowym.

że ona ma sobie sama znaleźć klientów, a następnie dzielić się tym co zapłacą


@husky83: No i? Tak działa wiele branż. Od pośrednictwa nieruchomościowego po przedstawicielstwo handlowe.

Więc już wiem


@husky83: Gówno
@powaznyczlowiek pewnie, że znajdzie jeżeli wszystko co pisze jest prawdą. Tylko z tym doświadczeniem i wykształceniem to się trochę minąłeś bo socjologia w przypadku spedycji nie jest wykształceniem kierunkowym.

Tak samo nie zostanę biegłym rewidentem jak mam wykształcenie biochemika. Co z tego, że mam doktorat ale z innej branży. Nikt mnie z tego powodu nie zatrudni. Także pani ma albo doświadczenie albo wykształcenie ale nie obydwa na raz.
Specjalista powinien ZARABIAĆ.


@husky83:

powinien zarabiać zdecydowanie więcej.


Powinien?
Nie wiem czy to jest słowo odpowiednie w tym miejscu. Ale mając takie skile i doświadczenie (i wiek mocno zmniejszający szanse na zaciążenie) taki specjalista na rozmowie może spokojnie krzyknąć dwa razy tyle. Więc pytanie brzmi - co sprawiło że Ta Pani tyle nie zarabia lub ląduje na tak niepoważnych rozmowach?
I to ostatnie jest chyba kluczem - jakim cudem jakikolwiek proces
Powinien?

Nie wiem czy to jest słowo odpowiednie w tym miejscu


@Fearaneruial: Moim zdaniem słowo odpowiednie, bo jak być powinno a jak jest, to dwie różne rzeczy. Ale wiadomo co miałem na myśli pisząc 'powinno'.

Więc pytanie brzmi - co sprawiło że Ta Pani tyle nie zarabia lub ląduje na tak niepoważnych rozmowach?


Patrz wyżej to co pisałem na temat jednej z ofert jak moja żona szukała pracy. Może to była
Prawda jest taka że 2500zł na rękę w 2021 to gówno a nie pieniądze i nikt nie powinien tyle zarabiać. 3500 to takie minimum na które powinien zgodzić sie ktoś kto ma jakieś doświadczenie, nieważne w jakim zawodzie. Niestety polacy dalej upokarzają sie za 600 euro więc wątpię że coś sie zmieni pod tym względem.
@#!$%@?:
Im wszyscy lepiej zarabiamy, tym płacimy wiecej podatków, kupujemy więcej, rozwijamy sie bardziej, nie jesteśmy sfrustrowani w społeczeństwie, rośnie nasza jakość życia, jakość relacji i usług. Ja życze wszystkim żeby zarabiali lepiej. Polska mentalnosć jest tragiczna.
Bylem jo mioł lepij od tego złodzieja, dobrze mu tak hehehe

Polska ma jeden z najmniejszych wskaźników zaufania społecznego w UE, nie ufamy sobie, doszukujemy sie wszędzie spisków, podstępów, złodziejstwa. Jak nam nie wyjdzie to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@vlodek2532: litości #!$%@? spedytor to nie jest jakieś naukowe stanowisko na które trzeba mieć kierunkowe wykształcenie i 200IQ xD

W dalszą dyskusje się nawet nie wdaje - jakiś anonimowy wpis z neta, nie wiadomo czy ta baba istnieje (pewnie nie), a wy tu robicie analizę jej domniemanego doświadczenia, wykształcenia i tworzycie profil psychologiczny XD
litości #!$%@? spedytor to nie jest jakieś naukowe stanowisko na które trzeba mieć kierunkowe wykształcenie i 200IQ xD


@powaznyczlowiek: Ale nie każdy się na spedytora nadaje. Nie trzeba mieć wykształcenia, ale trzeba mieć predyspozycje osobiste.


Nie ważne czy baba istnieje czy nie - takie podejście pracodawców do potencjalnych pracowników niestety istnieje, a przedstawiona wysokość wypłaty to niestety norma, a powinna być wyłącznie na start, na czas 'przyuczenia' do zawodu lub w