Wpis z mikrobloga

@UczesanyPedryl ()

Fobia społeczna dla mężczyzny - wstydzisz się iść do szefa po podwyżkę

Fobia społeczna dla kobiety - Lęk przed obcymi, życie w samotności

Nigdy nie będzie dobrze jeśli będziecie generalizować i uogólniać (°° każdy człowiek jest inny, każdy ma własna historię i nie ma dwóch takich samych istnień
fobia, najlepiej tłumaczyć sobie swoje #!$%@? fobia. Może weź się #!$%@? za siebie i to zmien, nie jestem psychiatra, że ym ci mówił co masz robić, ale jak chcesz to możesz dalej użalać się nad sobą, to na pewno ci pomoże


@kozak92: Dokładnie idź pobiegaj wyjdź do ludzi a będzie jakby ręką odjął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pianinka: Facet z fobią nie ma szans na jakikolwiek związek, wszystkie kobiety uważają go za #!$%@?ę, żadna nie wykaże do niego inicjatywy, żeby on nie musiał przechodzić tego stresu, jest wyśmiewany i pogardzany, kobieta z fobią bez problemu znajduje chłopaka, który do niej podejdzie, który chce się nią zaopiekować, wspierać, nawet utrzymywać, nikt jej też nie nazwie zniewieściałą cipą. Pisałem już kiedyś o tym jak udzielałem się na forum o fobii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konopiapolska:

ale wtedy nie można mówić o fobii społecznej XD


No nie do końca, myślę że fobie jak wszystko można jakoś pokonać i najlepiej zacząć od małego i łatwiej na pewno będzie miała kobieta, która wszędzie dostanie wsparcie i atencję niż wyzywany od małego mężczyzna z nadwrażliwością mentalna, oczywiście zależy od nasilenia fobii i od psychiki człowieka i na pewno istnieją kobiety, które nie mogą przezwyciężyć fobii społecznej ale uważam (nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pianinka:

wszystko inne jest niczym w porównaniu z cierpieniem wykopków, którzy nie zaruchali.


No nie o to do końca chodzi, wystarczy popatrzeć na statystykę ile mężczyzn się zabija a ile kobiet ile milionerów i wtedy można dyskutować, najwięcej zabija się mężczyzn i to w to powinny iść pieniądze i społeczeństwo, niestety sprawiedliwość tutaj nie działa z resztą kto się będzie przejmował depresja u faceta niech się #!$%@? bo jest słaby, jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pianinka:

jak nie wpasowujesz się w ramy naszego przegrywu to masz stulić mordę, twoja choroba się nie liczy tak jak moja.


tu za dużo wykopu, ludzie z fobia potrzebują nadzieji i widoku na to że ktoś naprawił swoje życie i ma lepiej, wtedy też taka osoba ogarnia że można i szuka sposobów na to żeby rozwiązać swoje problemy
"Co do tego, że kobiety też cierpią na fobię społeczną jest to oczywiście racja, z tym że u kobiet ta choroba jest inaczej odbierana. Kobieta z fobią nie jest tak stygmatyzowana jak mężczyzna. Nie jest wyzywana od cip sierot niedorajd itp. Kobiecie zawsze ktoś pomoże, może znaleźć pracę, faceta. Mężczyzna ma przechlapane po całości" "Prawda, kobieta niezaradna z fobia społeczna znajdzie facet który chce nią rządzić. Zapewni jej dom, kasę a ona
@Pomarancza_2310: No to w końcu było forum ludzi z fobią społeczną czy zamknięta kasta przegrywów, którzy nie potrafią w życie? Bo jak to pierwsze to nie wiem co w tym dziwnego, że pojawiały się też tam osoby z fobią społeczną, które mimo wszystko mają rodzinę lub partnera.

Sama się leczyłam latami na fobię społeczną, ale co tam moje terapie i leki, samozwańczy przegryw na wykopie, który sam sobie zdiagnozował depresję i