Wpis z mikrobloga

wykopowi antynataliści zaczynają przypominać tych z czarmanderami w avatarach - w sumie to wiekszosc ludzi ma #!$%@? w to, że nie chcą dzieci (sam też nie zamierzam się rozmnażać), a i tak płaczą że beka z dzieciatych co im mówią jak mają żyć. Nie pamiętam kiedy ostatnio na wykop pl widziałem wpis kogoś kto by hejtował antynatalistów za to, że nie chcą dzieci, serio. Natomiast #!$%@? po ludziach, którzy mają dzieciaki widzę niemal każdego dnia XD Z jednej strony chcecie wolności wyboru i zaprzestania wywierania presji od innych (co jest cool), a z drugiej #!$%@? na ludzi, którzy podjeli inny wybór niż Wy. Przecież to dokładnie taki sam mechanizm jaki prezentują wykopowe antyszczepy.
  • 31
@Michael_Scott: poza tym teksty „ktoś mi mówi jak mam żyć” nie ma wiele wspólnego z antynatalizmem, bo nie skupia się on sam w sobie na cierpieniu związanego z rodzicielstwem tylko z powoływaniem do życia nowej istoty i skazywaniem jej na cierpienie. To są komentarze gimbo-natalistów
@konsonanspoznawczy: no takie opinie też widziałem, ale tak samo dla wielu ludzi niemoralne wydaje się jedzenie mięsa, a po weganach też się tu jedzie, podczas gdy jakoś rzadko idzie zauważyć żeby przytyki leciały w drugą stronę.
Tak czy inaczej takich wpisów masz jakąś tam część, a duża większość to płacz na presje środowiska, bo babcia pyta kiedy bedzie dziecko albo śmianie się z biednych rodzin wielodzietnych czy ludzi, którzy nie mają
@Michael_Scott: wykopowi covidianie zaczynają przypominać tych z antynatalizmami w avatarach - w sumie to wiekszosc ludzi ma #!$%@? w to, że chcą się szczepić (sam jestem zaszczepiony), a i tak płaczą że beka z antycovidian co im mówią jak mają żyć. Nie pamiętam kiedy ostatnio na wykop pl widziałem wpis kogoś kto by hejtował covidian za to, że chcą się szczepić, serio. Natomiast #!$%@? po ludziach, którzy się nie szczepili widzę
@Michael_Scott ale nie rozumiesz ze ja nie chce dzieci hehe gowniaki xD ja nie chce nie bede mieć XD koleżanka mówiła że jest w ciąży, pewnie sugerowała mi że też muszę mieć gowniaki xD nie powiedziała wprost ale na pewno o tym myślała xD a ja nigdy nie będę mieć dzieci, zaraz idę na wazektomie i o nie będzie dzieci, ugh nie mogę patrzeć na te dzieci czemu one są na ulicach