Wpis z mikrobloga

Hej :)

Chciałem dać znać, że jakiś troll podszywa się pode mnie (innych wykopków z tagu pewnie też) i wysyła maile z groźbami do tej dziennikarki z Afganistanu. Już do niej napisałem, wyjaśniłem o co chodzi i napisałem że ma to usunąć, zanim więcej ludzi zacznie łykać tego trolla i powielać to dalej. Babka oczywiście nie odpowiada i ma w nosie, że publicznie pomawia niewinną osobę i organizuje na nią internetowy lincz i hejt. Ma jeszcze kilka godzin na sprostowanie tego, w innym wypadku sprawę zgłaszam na policję zanim zrobi się z tego jakiś gnój

"Dziennikarka" tak mądra, że nie rozpoznała ewidentnego trolla. Kto podpisywałby się pod czymś takim? Równie dobrze ktoś mógłby napisać np. maila z groźbami do Andrzeja Dudy, podpisać się "Jagoda Grondecka", dodać jej link do jej profilu i pomówić ją o poważne przestępstwo.

Internetowe śmieszki i przytyki które sam nieraz robiłem na wykop to jedno. Tylko że one nikomu nie robią krzywdy. Co innego podszywanie się, pisanie gróźb śmierci w czyimś imieniu i próba sprowadzenia mu policji na chatę :P

Gratulacje i podziękowania dla @Aganiok__ która udostępniała ten fejk dalej bez żadnego przemyślenia i zweryfikowania go

#afganistan
Pobierz
źródło: comment_1629089214IJlZBlqYqMRGi34WJZV0Jq.jpg
  • 237
@Wewnetrzny_Recenzent: pajacem to jesteś tutaj ty, pogróżek się nie ignoruje, kropka. Opowiem ci historyjkę- kiedy miałem 12 lat moja rodzina była skłócona z rodziną ciotki. Byłem tym już zmęczony, wiec napisałem do ciotki grzecznego maila (serio grzecznego) gdzie prosiłem ANONIMOWO by to wszystko się skończyło i by wszyscy się pogodzili. Chciałem być tak miły, że na koniec napisałem "mam nadzieję że pani mama ma się dobrze" bo pamiętam że miała problemy
@roshida55: typowy wykopek-przegryw jest typowy - nienawiść, tchórzostwo i zawiść wylewa się z każdej strony, a w głowie pusto. Plus kompletny brak godności. Jesteś kwintesencją tego tagu.
To co się dzieje od jakiegoś czasu, ta nienawiść jaka się wylewa na kobiety, bo niektórzy nie radzą sobie sami ze sobą - to nie jest normalne, tylko chore. I nie porównuj wyzywania człowieka, bawiącego się czyimś życiem w imię swojego widzimisię do wyzywania
@somskia: przeciez ten caly podszyw jest pozbawiony sensu, co za tłuk by sie podpisywał tylko po to zeby sie potem z tego tlumaczyc, zaprawde 200iq

juz pomijam fakt ze jak słal z jakiegos protonmaila to zycze powodzenia w dochodzeniu kto co komu i za ile
aha, czyli wcale nie plują na kobiety każdego dnia? Wymyśliłam to sobie, blackpill nie istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkrytyZolw: Najbardziej nienawistne komentarze robią trolle bo nienawiść się dobrze sprzedaje. Nie jest to tylko domena przegrywów ale u lewaków i innych środowiskach również to widać.

Blackpill to nie jest pastylka nienawiści tylko opis części kobiet. Jedyną wadą pastylek jest to że twierdzą że każda kobieta taka jest