Wpis z mikrobloga

Godzinę temu dowiedziałem się że.kumpel się wylogował co na taśmie pracował. Od miesiąca gadał ze 27 lat ma i nie ma różowej a wszyscy już po ślubie, że prawie całe dnie spędza w pracy a kasy starcza tylko na wynajem i jedzenie, że nie ma znajomych a cała ta sytuacja z polityką to męczy. Dzisiaj nie mogli się do niego dodzwonić, ojciec jego pojechał i znalazł ciało #depresja
  • 154
@kawazrana:
38 lat. Ale to też nie jest tak, że wszyscy to bliscy znajomi czy rodzina. Mieszkam całe życie w jednym miejscu więc ich po prostu znałem. Jakbym zawęził do bliskich kontaktów to wychodzą dwie osoby. Mój ojciec chrzestny i najlepszy kumpel brata (też okres liceum). Reszta to np mąż sąsiadki, sąsiad klatkę obok rok starszy, brat kumpla, sąsiad z bloku naprzeciwko, kuzyn z dalszej rodziny itd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@a231:

@trybik555: całkowicie rozumiem gościa, tylko wierzę, że najpierw warto rzucić wszystko na jedną kartę i #!$%@?ć z polski.

warto/nie warto, to jest twoja subiektywna opinia, patrzysz na to z perspektywy osoby która chce żyć, dla samobójcy raczej wszystko jedno czy naprawi się jego życie w niedalekiej przyszłości czy się wyloguje (a wylogowanie się daje chociaż 100% gwarancję braku cierpienia na tej Ziemi)