Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do covidian. Dlaczego tak bardzo zależy wam na utrzymaniu lockdownu? Rozumiem, że boicie się Żniwiarza z Wuhan o śmiertelności <2%, ale przecież nawet po zniesieniu obostrzeń nikt nie będzie was siłą z domu wyciągać, możecie sobie dalej siedzieć zabunkrowani w piwnicy jak szczury z trzema maskami i butem Niedzielskiego na ryju, nie utrudniając równocześnie życia normalnym ludziom. #koronawirus #bekazcovidian #bekazpodludzi #konfederacja #neuropa
T.....e - Mam takie pytanie do covidian. Dlaczego tak bardzo zależy wam na utrzymaniu...

źródło: comment_1628802690MMm2b7biIu6iEiJW97YaiN.jpg

Pobierz
  • 19
@TenTypZez: w Izraelu masz od cholery zaszczepionych, powrót do normalności? No nie, no to może, chociaż brak obostrzeń? Już wiadomo, że nie. Brak chorych? No też nie. No to co się dzieje w Izraelu? No dzieje się wzrost zarażeń w środku cholernego lata kiedy poziomy witaminy D są wysokie. 3 lockdowny nic nie pomogły, no to spoko za 4 na pewno się uda i to tylko na 2 tygodnie ( ͡
w Izraelu masz od cholery zaszczepionych, powrót do normalności? No nie, no to może, chociaż brak obostrzeń?


@genesis2303: No, ile? Niecałe 60%. Aby mówić o załatwieniu sprawy lockdownów szczepieniami potrzebujemy >90%, więc o czym ty w ogóle mówisz? Tam mają niewiele więcej, niż w Polsce obecnie. I dopóki tych 90% nie osiągniemy, to lockdowny będą. To kto się jeszcze nie zaszczepił i jest winien?
@TenTypZez:

Póki co, to jedyni, którzy aktywnie działają w tym kierunku, aby lockdowny były, to czarmandery i inni antyszczepionkowcy.


no popatrz pan, jakoś na Florydzie zniesiono obostrzenia gdy jeszcze nikt nie był tam zaszczepiony i nie doszło tam do masowego wymierania, Szwecja czy Białoruś też z tego co mi wiadomo jeszcze istnieją

Btw sugerowanie, że ktoś im sprzeda piwo w barze xd


sprzeda sprzeda, bardziej bym się na twoim miejscu martwił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genesis2303: w Izraelu to spisek gojów i niewiernych sąsiadów, którzy pewnie rozpylają wirusa albo przerzucają chorych. Żymianie na pewno byliby zdrowi, gdyby nie okoliczności, co to się przeciw im sprzysięgły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzisz ja nie chcę już żadnego lockdownu dlatego się zaszczepiłem, jak i cała moja rodzina. Żebyśmy nawet w sytuacji zarażenia nie musieli być hospitalizowani. Dzięki temu szpitale się nie zamkną statystyki nie poszybują tak w górę i mam nadzieję, że władza znów gospodarki nie zamknie. Ale takie cymbały jak ty tego nie kumają i będziecie winni temu, że kmiotki na górze pójdą po najniższej linii oporu i nas znów zamkną. Także jeśli