Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DigitalStarGirl: o kurde, ależ się frustracja wylewa z typa. Ja tam nie lubie sie z takich wyśmiewać. Jemu wmawianie sobie takiej "prawdy" na serio pomaga jakoś przejść przez to smutne życie więc niech myśli co chce. Nie każdy ma w życiu szanse na szczęście i niektórym pozostaje czerpanie paliwa z takich irracjonalnych rozkmin
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: Ewidentnie jesteś chore psychicznie, skoro stawiasz wyżej swoje nie dające się zweryfikować osobiste doświadczenia, ponad statystyki z jasno zadeklarowaną metodologią, naturalnie obiektywniej opisujące rzeczywistość. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale on nie ma żadnych doświadczeń. To kolejny sfrustrowany mizogin z przegrywowych tagów.


@wykolejony: Każdy obiektywniej ocenia rzeczywistość, od normickich klaunów i ćpunów, zaciągających się majtkami swoich kochanek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie każdy ma w życiu szanse na szczęście i niektórym pozostaje czerpanie paliwa z takich irracjonalnych rozkmin


@Perkotka: niby tak, ale trudno uwierzyć, że taki przegryw tak naprawdę w to wszystko wierzy, chyba, że jest naprawdę zamknięty w piwnicy jak ofiary jakiegoś Fritzla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież taki przegryw musi być kompletnie odcięty od rzeczywistości, tak fizycznie, żeby nie złapać dysonansu między uniwersum czadów, p0lek i
  • Odpowiedz
@kacor87: brak argumentów i same wyzwiska - typowe normictwo jest typowe. Miękkie i bez własnego zdania - robią to co chcą kobietki czyli szacunek i zwierzanie się z emocji z podziałem obowiązków 50/50. A potem jakiś inny rycerz trzyma stope na głowie ich księżniczki i chowa miecz w pochwę.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Idąc twoja logiką to kobiety po 35 rż mogą sobie podać z rękę z incelami zakolakami którzy nie są nic warci na rynku nawet w swoim prime time, w sumie to jeszcze smutniejsze.
Co do treści twojego mizoginistycznego wysrywu to powiem tylko że mam wielu znajomych w np Brukselii czy Paryżu w wieku 32-37 lat, gdzie ludzie się dopiero zaczynaja zastanawiać nad układaniem sobie z kims życia na stałe, zarówno
  • Odpowiedz
@sroda_adams
Ah a ja mam kilka znajomych - bardzo atrakcyjnych dziewczyn w wieku 30 lat w Danii i płaczą, że nie mogą znaleźć nikogo na stałe, bo Ci Duńczycy je tylko wykorzystują. Będziemy sie tak licytować na anegdotki?
Życie jest piękne, a moja surowa ocena drugiego czlowieka tylko mi w nim pomaga. Oczywiście to co napisalem w komentarzu to duża generalizacja i specjalnie opisalem to szorstkim językiem - miał być mocny przekaz,
  • Odpowiedz