Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Pieszy na pasach ma pierwszeństwo, ale z reguły wypada się rozejrzeć żeby nie stanowić dla siebie zagrożenia. Oczywiście możesz na nie wejść z zamkniętymi oczyma, jednak kiedy potrąci cię, pijany, psychiczny kierowca rozkładjąc twoje ciało, nie wiem czy fakt posiadania racji i uprzywilejowania usatysfakcjonuje twoją rodzine
@OCIEBATON: Trochę mnie śmieszy, a trochę przeraża ta wasza pochwała tragedii. Mając 19 lat sam robiłem różne głupie rzeczy, które wtedy wydawały mi się śmieszne albo przynajmniej nieszkodliwe, a teraz tylko myśle o tym z politowaniem i dosłownie każdy ma na koncie jakieś błędy młodości, za które zdecydowanie nie powinien odpowiadać głową. Zastanów się czy czasem na Ciebie wykop nie wydałby wyroku w którymś momencie życia i czy aby byłoby to
@JudzinStouner: A co, teraz jak przechodzisz w niedozwolonym miejscu to nie uważasz czy coś jedzie, a jakby cię coś #!$%@?ęło to byś miał jeszcze pretensje? I to jest normalne zachowanie uważasz?
@JudzinStouner: Mało kto pochwala tragedie, to jest wasz strawman.
Większość próbuje wytłumaczyć kierowce który został postawiony w anormalnej sytuacji, to że rozjechał tą kobietę to tragedia, ale doprowadziły do tego też między innymi patus(y) które zaczęły mu grozić próbując dostać się do autobusu.

Typ po prostu presji nie wytrzymał.
Ale mówienie tu o jakimś morderstwie z premedytacją, zamiast nieumyślnego spowodowanie śmierci pokazuje jakie wykopki są ograniczone.
@AutismoHarbinger: Nie mam pojęcia co miał w głowie i o czym wtedy myślał. Musiała z niego #!$%@?ć jakaś duszona miesiącami frustracja, bo oglądałem ten filmik kilkanaście razy i tam jakieś szarpanie za drzwi odchodziło po pierwszym lekkim potrąceniu innej typiary, ale za chwile drzwi się domykają, jest kilka sekund spokoju i autobus wtedy rusza na pełnej #!$%@?. Nie mam pojęcia jak on się z tego da radę wybronić, ale czuję, że
@JudzinStouner: No w takiej sytuacji tzn. gdybyś po prostu przechodził przez ulicę sam i kierowca by się przed Tobą zatrzymał, a później w Ciebie jednak wjechał to faktycznie miałbyś prawo do bycia zdziwionym, a ja byłbym za tym żeby kierowcę udupić i niech gnije w pierdlu do końca swoich dni.

Ale gdybyś przechodził przez ulicę z grupą osób, zatrzymał się na niej, wdawał się w jakieś dyskusje - na środku ulicy
@JudzinStouner: Ciężko zauważyć co tam się dzieje. Ale może po prostu, rusza bo patus szarpie. Liczy że sobie typ odpuści, a potem patus wraca do szarpania więc #!$%@? na pełnej? Jak zafixował na patusie to mógł naprawdę tej kobiety nie widzieć. Bo tak się dzieje jak adrenalina zaczyna działać.

Tak trudno jest wam sobie wyobrazić że typ postawiony w anormalnej sytuacji nie zrobi najbardziej racjonalnej decyzji?

Ja liczę że albo dostanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner:

muszę uważać, żeby nie przechodzić ulicy w niedozwolonym miejscu

Doszedłeś do tego wniosku bo kogoś rozjechał autobus? Pogratulować! Teraz jeszcze ktoś musi się #!$%@?ć na drzewie żebyś nie przekraczał prędkości, kogoś musi piedolnac prąd żebyś nie dotknął trakcji xD
Ale gdybyś przechodził przez ulicę z grupą osób, zatrzymał się na niej, wdawał się w jakieś dyskusje - na środku ulicy - i razem z tą grupą osób sam stwarzał zagrożenie to zastanów się nad sobą co ty w ogóle #!$%@? i czym prędzej #!$%@? z ulicy bo to nie chodnik.


@eM-Ka: i to daje podstawe do tego zeby rozjechać człowieka jak psa? xD
@kojak3639: Bez powodu zarzutu zabójstwa i próby zabójstwa dwóch kolejnych osób nie wyłapał.
A to szarpanie za drzwi to żałosna i #!$%@? wymówka, bo widać na filmie, ze się zamykają, a gość i tak #!$%@? autem w tłum.
Jak można być tak głupim aby nie pojąć podstaw, które się już dzieciom tłumaczy? Ulica to nie plac zabaw.


@eM-Ka: największa beke w całej tej sytuacji mam z osób takich jak ty, dla których kawałek wylanego asfaltu to rzecz święta, albo jak ten gościu który pisał że przecież nie wolno wchodzić na ulicę bo zabrania tego KODEKS DROGOWY Xd