Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na węgierskie LANGOSZE

To danie, które jedni kochają, a inni nienawidzą. Do której grupy Wy się zaliczacie? Jeśli jeszcze nie próbowaliście to zachęcam bo to jedno z najważniejszych węgierskich dań !

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam 9k osób, które wyraziło chęć bycia wołanym. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Dzień dobry! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na węgierskie LAN...

źródło: comment_1627640773t2rhV9vTuPFcUrQhFTqWH5.jpg

Pobierz

Jadłeś kiedyś langosza?

  • Tak 48.8% (818)
  • NIE ale chcę spróbowac 34.6% (580)
  • Nie i nie zamierzam 16.6% (278)

Oddanych głosów: 1676

  • 116
  • Odpowiedz
@v1lk: No ale tłuste też są :D To jedno z najtłustszych dań jakie znam, a w paru miejscach na Węgrzech je jadłem ;d
  • Odpowiedz
@lukaschels: Pamiętam jak pierwszy raz byłem na Węgrzech i na ognisko Węgrzy mówią, że będzie "becon" to myślałem, że boczek. A tu takie kostki słoniny wielkie i cyk do chleba :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: dodaj salami albo szynke parmeńską.
Pierwsze langosze jadłem na food truckach i to była miłość od pierwszego kęsa.
  • Odpowiedz
@MG78: Nie mam.

Pewnie popełniam błąd przy rozrabianiu drożdży, bo nie sądzę, że to normalne, że po wyrośnięciu (mówię cały czas o wyrastaniu ciasta drożdżowego w temperaturze pokojowej, nie o pieczeniu), po dotknięciu ciasto się gwałtownie zmniejsza.
  • Odpowiedz
@MG78: szkoda, kanał mam zasubowany, ale insta to syf i zaglądam tam sporadycznie.

Tak, wiem, wypok to też syf ale jednak tu mniej crapu jakoś mam.
  • Odpowiedz
@Jcdx: To jak kanał zasubowany to mam nadzieję, że nic nowego nie przeoczysz. Jeszcze tutaj przez jakiś czas będę wołał i przypominał o subowaniu więc wszyscy zainteresowani zobaczą to, taką mam nadzieję :)
  • Odpowiedz