Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na węgierskie LANGOSZE

To danie, które jedni kochają, a inni nienawidzą. Do której grupy Wy się zaliczacie? Jeśli jeszcze nie próbowaliście to zachęcam bo to jedno z najważniejszych węgierskich dań !

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam 9k osób, które wyraziło chęć bycia wołanym. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Dzień dobry! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na węgierskie LAN...

źródło: comment_1627640773t2rhV9vTuPFcUrQhFTqWH5.jpg

Pobierz

Jadłeś kiedyś langosza?

  • Tak 48.8% (818)
  • NIE ale chcę spróbowac 34.6% (580)
  • Nie i nie zamierzam 16.6% (278)

Oddanych głosów: 1676

  • 116
  • Odpowiedz
BTW w najbliższym czasie niestety planuję zamknąć tag autorski na Wykopie. Bardzo dziękuję ponad 4 tysiącom osób, które zdecydowały się zaobserwować tag na przestrzeni tych ostatnich 4 lat. Dziękuję wszystkim plusującym, wykopującym oraz wysyłającym PW.

Ostatnio zrobiło się tu za dużo syfu przez który trudno się jest przekopać przez co często gubią mi się wartościowe wiadomości oraz ciekawe komentarze od Was. Niestety czarna lista nie działa za dobrze, więc dostaje też powiadomienia
  • Odpowiedz
@MG78: Elegancki wpis, szukałem tej potrawy ale nie pamiętałem nazwy. Są przepyszne. Można też domieszać do nich odrobinę ziemniaków surowych i wtedy będą takie pół na pół ziemniaczano drożdżowe. Pyszności.
  • Odpowiedz
@joolekk: Jakby czarna działała to byłoby spoko. Z kompa to działa jeszcze jako tako, ale ostatnio przeglądam mirko raczej z telefonu, a tam czarnej nie ma :D
@Dudus2709: Wersja ziemniaczana szczególnie popularna jest na prowincji. Ja z ziemniaków nie robiłem, ale mój węgierski znajomy, który jest kucharzem mówił, że u niego w rodzinnym domu zawsze były właśnie te ziemniaczane.
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Miałem w planach trochę kociołków, ale teraz mam dość napiętą sytuacje jeśli chodzi o czas więc może bardziej jesienią/zimą ale to zależy od tego czy będzie można wyjeżdżać czy nie też ;d
  • Odpowiedz
@innigri

@MG78: ble, tłuste i nijakie. Nie lubiem. :(


Widać miałaś zły przepis, normalnie są słonawe, chrupiące i poprostu pyszne ( ͡º ͜ʖ͡º) jak będziesz miała okazję zjedz oryginalnego z knajpy to zobaczysz jaka jest różnica, bo może akurst coś Ci nie wyszło I temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz