Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek to w klatce obok mieszkała rodzina Mistrza Europy w siatkówce, reprezentanta Polski. Jak byłem gówniakiem to graliśmy z nim czasami na trzepaku pod blokiem, ale nie było żadnego sensu próbować xD Mój stary się #!$%@?ł bo ten trzepak w sumie od razu pod balkonem i psioczył na niego często żeby ciszej #!$%@?ł tę piłkę. Kilka lat później oglądał go w tv na ME i łzy mu polecieli jak wygrali bo "nasz chłopak z bloku" xD
#tokio2020 #siatkowka
  • 126
  • Odpowiedz
@Minieri: mam podobną ciekawostkę z trzepakiem, kiedyś szedłem wytrzepać dywan na osiedlu, patrzę a tam samochód zaparkowany, myślę se co za #!$%@? go tam zaparkował a z samochodu wychodzi Szymon Wydra xD. Przyjeżdżał wtedy do dziewuchy z bloku obok gdzie mieszkałem, to było w Radomiu, czasy jego świetności po programie Idol.
  • Odpowiedz
@LeonMoczydupa: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko na boiskach osiedlowych pykałem, czasami Michał przychodził. I kiedyś się #!$%@?ł na mnie, bo jebłem jego piłką na bramkę (nie z czuba) i pękła w powietrzu :D
  • Odpowiedz
@LonNon: Nie no ale u mnie w mieście sekcja siatkówki, szczególnie młodzieżowej, jest całkiem mocna. Do tego kilku z plażówki (Daniel z bratem np.) zdobywało wiele tytułów.
  • Odpowiedz