Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek to w klatce obok mieszkała rodzina Mistrza Europy w siatkówce, reprezentanta Polski. Jak byłem gówniakiem to graliśmy z nim czasami na trzepaku pod blokiem, ale nie było żadnego sensu próbować xD Mój stary się #!$%@?ł bo ten trzepak w sumie od razu pod balkonem i psioczył na niego często żeby ciszej #!$%@?ł tę piłkę. Kilka lat później oglądał go w tv na ME i łzy mu polecieli jak wygrali bo "nasz chłopak z bloku" xD
#tokio2020 #siatkowka
  • 126
@Minieri: ja trenowalem z mistrzami swiata na jednej sali w jednym czasie i to nie raz a 2x w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mijałem się w żabce z nimi a ich super auta pod moim blokiem stały a może stoją nadal, chociaż już nie mieszkaja w blokach a w domach na obrzeżach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój stary się #!$%@?ł bo ten trzepak w sumie od razu pod balkonem i psioczył na niego często żeby ciszej #!$%@?ł tę piłkę. Kilka lat później oglądał go w tv na ME i łzy mu polecieli jak wygrali bo "nasz chłopak z bloku" xD


@Minieri: wstydzisz się za ojca?
@Minieri: Zazdro. Ja mogę się tylko pochwalić sąsiadem "celebrytą", który był wujkiem mojego kolegi z klasy. Typowy facet, który nic nie umiał oprócz płodzenia dzieci i klepał biedę, do momentu, aż zapisał się do PiS'u wiele lat temu. Potem został senatorem i dwukrotnie posłem (którym jest zresztą do dziś).