Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek to w klatce obok mieszkała rodzina Mistrza Europy w siatkówce, reprezentanta Polski. Jak byłem gówniakiem to graliśmy z nim czasami na trzepaku pod blokiem, ale nie było żadnego sensu próbować xD Mój stary się #!$%@?ł bo ten trzepak w sumie od razu pod balkonem i psioczył na niego często żeby ciszej #!$%@?ł tę piłkę. Kilka lat później oglądał go w tv na ME i łzy mu polecieli jak wygrali bo "nasz chłopak z bloku" xD
#tokio2020 #siatkowka
  • 126
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Minieri: chłopak z bloku obok miał brata i ojca piłkarza :D grali w okręgówce, ale stary alkoholik a brat kontuzja jakaś i nie mógł grać na pełnej. Młody też się świetnie zapowiadał, trenowaliśmy kiedy się dało, miał dobra technikę i szybkość, ale los se z niego zakpil i wyszedł karakan niższy niż insigne. Z tego co wiem to coś tam próbował kopać w okręgówce. Ja drewno w polu, więc dawali mnie
  • Odpowiedz
@Minieri: U mnie mieszka Radosław Wnuk. Teraz kręci pizzę. Najlepszą w mieście. I chodzi z pieskiem na spacerki. Znamy się od kiedy tu zamieszkał. Na początku nie wiedziałem kto to jest. Ot Radek. Zawsze jak się z Radkiem spotkamy to sobie ucinamy dłuższą pogawędkę ale nie za długą bo mnie kark boli od patrzenia w górę a nie zwykłem rozmówcy gapić się w pępek.
  • Odpowiedz
@naciski: A jego brat Wojtek jeden z najlepszych w swoim czasie w Polsce w plażówce. Z mojego małego miasteczka to jeszcze Marcin WIka grał w reprezentacji, ale takiej kariery jak Pliński nie zrobił.
  • Odpowiedz