Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Mr_kolek: nie chce się czepiać, ale zrozumiałem, że internet i Netflix pomógł jej zaakceptować stan faktyczny i się ujawnić, a nie że pod ich wpływem podjęła decyzję, że nagle będzie chłopem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@staryhaliny: każdy człowiek który wie cokolwiek o seksualności człowieka to zrozumiał. Niestety część wykopu która tworzy takie posty, zapewnie na WDŻR śmiała się z obrazka fiuta i cipy w książce, i teraz bryluje w internecie chwaląc się kompletnym niezrozumieniem tematu, przy okazji traktując naukę jako lewacką, bo śmie mówić że geje nie biorą się z netfliksa.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: nic nie mam do osób trans, ale jeżeli ktoś w wieku 29 lat - plus minus 10 lat po własnej inicjacji seksualnej - odkrywa że czuje się mężczyzna, to coś jest nie tak. Co odczuwała wcześniej? Bo podejrzenie że "zazdrość że mężczyźni mają lepiej" nasuwa się samo.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: a czy ty oglądając netflixa masz ochotę zmienić płeć? bo ja np nie (a oglądam dużo), ani nikogo takiego nie znam stąd myślę że jednak bardziej prawdopodobne jest że koleś był transem już wcześniej tylko media dały mu większą świadomość i odwagę do coming outu. co zresztą wynika z tekstu który nieudolnie próbujesz przeinaczać
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: ale co jest takiego zlego w netflixie? Ja mam netflixa dla filmow i seriali dokumentalnych i bwrdzo sobie je cenie.

Mysle ze gdyby Polacy ogladali dokumenty na netflixie to wyszloby to byloby to korzystne dla Polski.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: nie dzięki netflixowi. Od dawna czuł się inny, ale po prostu nie potrafił tego nazwać i określić co się z nim dzieje. Według ciebie to źle że ludzie mają dostęp do wiedzy i nie boją się powiedzieć publicznie kim są?
  • Odpowiedz
@mikigal: serio uważasz że skoro skacze z niebinarności (XD) w homoseksualizm, a potem w bycie trans to akurat netflix jej pomógł odkryć rozwiązanie i teraz już wszystko będzie wspaniale? Problemy z tożsamością diagnozuje się u specjalisty a nie poprzez sugestie z Netflixa. Babka ma zaburzenia, szuka rozwiązania i to jej podsuwa świat to próbuje.
  • Odpowiedz
Och nie, to jak ludzie z wieloma problemami np aspergerem albo adhd. Im też internet wmówił. Kiedyś takie problemy się pasem wyrównywało, a teraz się naczytali ( ͡° ͜ʖ ͡°) psychologia chłopskiego rozumu


@Wibrujacycymbalek: Aspargera i ADHD ludzie też samodiagnozują u siebie po obejrzeniu serialu w Netflixie? XD
  • Odpowiedz