Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: o nie, ludzie mają dostęp do informacji dzięki czemu mogą zrozumieć co czują i że nie są w tym sami


@elf_pszeniczny: dostęp do informacji w postaci Netflixa XD
dokładnie tak samo ludzie w sektach odkrywają informacje o sobie i że nie są w tym sami.

@Panczenisci: https://noizz.pl/wywiady/transparentni-swoja-transplciowosc-odkrylem-w-wieku-prawie-30-lat-wczesniej-brakowalo/qb712ej
@Mr_kolek: Przecież ten wywiad wygląda tak, jakby prawak wyśmiewał logikę środowisk LGBT (zwłaszcza tych od "T", "Q" i innych niebinarnych), a tutaj lewica chwali się tym, że ktoś pod wpływem seriali na Netflixie "uświadomił" sobie, że jest transpłciowy...

Ciekawe kiedy w Polsce wzorem Zachodu dojdzie do wielkiej schizmy i powstaną organizacje skupiające tylko tych od orientacji (les, gay, bi) i jak bardzo będą zwalczane przez postępowe skrzydło (TQA++).
Ciekawe kiedy w Polsce wzorem Zachodu dojdzie do wielkiej schizmy i powstaną organizacje skupiające tylko tych od orientacji (les, gay, bi) i jak bardzo będą zwalczane przez postępowe skrzydło (TQA++).


@Roger_Casement: mam nadzieję że jak najszybciej, bo nawet mi szkoda normalnych homo ktorzy chca sobie spokojnie żyć jak inni, a nie robić z tego atrakcję i tymczasową modę
@Mr_kolek: Dlatego ja sam nie lubię być wliczany do kolektywu LGBT, mimo swego biseksualizmu, a według logiki kilku neuropków byłbym "transfobem", bo uznałbym, że zgodnie z płcią biologiczną Eliasz to kobieta, a taki Margot to mężczyzna.

Mnie zawsze bawi ten paradoks, gdy w temacie orientacji lewica powołuje się na biologię i fakty naukowe, a w temacie niebinarności i transgenderyzmu ta sama biologia i fakty naukowe są już złe, bo liczą się
@Mr_kolek: Och nie, to jak ludzie z wieloma problemami np aspergerem albo adhd. Im też internet wmówił. Kiedyś takie problemy się pasem wyrównywało, a teraz się naczytali ( ͡° ͜ʖ ͡°) psychologia chłopskiego rozumu


@Wibrujacycymbalek: Naogladali się programów o chorych na Aspergera i zaczęli się nimi nazywać? XD Czy może po prostu psychiatrzy i specjaliści ich diagnozowali, wykluczając wcześniej inne prawdopodobne zaburzenia i choroby?

Autodiagnoza, nawet