Wpis z mikrobloga

  • 2184
Jednym z moich największych sukcesów w życiu jest to że nie palę papierosów. Jezu, jakie to jest głupie, śmierdzisz, wydajesz kupę szmalu, zmarchy, żółte zęby, szara cera, #!$%@? kondycja i jeszcze w #!$%@? podatków które idą na tvpis xD
Szanuję siebie za to że nie muszę być niewolnicą tego nałogu.
  • 152
Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą


@mtriciak33: stary, wiesz jak szybko nikotyna przekracza barierę krew-mózg? Że jest to jeden z najsilniejszych narkotyków? ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego dochodzi sam rytuał, przyzwyczajenie, głęboki oddech żeby sobie "odpocząć". Zwiększa produkcję dopaminy, podnosi ciśnienie, rozszerza źrenice.

W ogóle to że nikotyna uzależnia to chyba jakiś mit


@staryalkus: niestety to nie mit XD W ogóle działanie nikotyny na układ
@szzzzzz: 10 lat palenia, na końcu już paczka było mało, i wtedy wyszła konsola ps5, akurat nie miałem kasy, a oszczędności nie ruszam na przyjemności, stwierdziłem ze wole pograć niż palić, pożyczyłem 3 koła, kupiłem konsole. Nie pale już pół roku, 700zl miesięcznie w kieszeni. Jestem 1200 do przodu, i mam konsole ;) chociaż czasami tęsknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szejker-Szejker: szanuje takie myślenie, tez mnie wkurzają tępe #!$%@? na wykopie które zra cukier alkohol przetworzona żywność bez opamiętania ale w kwesti fajek są #!$%@? ekspertami od dietetyki, boli ich ze ludzie miesięcznie mogą wydać 600 zł na nałóg gdzie oni #!$%@? w pocie przez tydzień na taka kwotę, ale jak maja wydać 200-300 zl w barze w weekend na alkohol to jest okej i przecież to zdrowe, jeszcze jakiś idiota
@Choir 17 lat, przygotowania do Triathlonu - w piątek 5km na basen, 50 długości i spowrotem 5km biegu.
Łącznie 10 km w 44 minuty i 50 długości w 60 minut.
Pochwal się swoim wynikiem wykopku :D
@Szejker-Szejker: ale sie zesrałeś bo na wykopie obrażają najgłupszy z nałogów, idź sobie zajaraj xd ja rozumiem, że większość zaczyna palić za nastolatka, bo podatność na wpływy, chęć próbowania nowości itp. ale prawdziwy debilizm to bronienie tego i #!$%@? o "lubieniu nikotyny" kiedy jaranie opiera tylko i wyłącznie na karmieniu uzależnienia, bez żadnej wartości dodanej
@twoi_oyciec No bo to jest typowe Polactwo. Szanuje jak ktoś mi mowi zebym nie palil, bo szkodzi RAZ, ale jak mi mowi kolejny raz to już mowie ze moze sobie odpuścić albo milczę. Nie pije napojów gazowanych od 15 września, soków od pol roku, cały czas ćwiczę i mam lepsze zdrowie od 95% ludzi, ale i tak jakas ciota życiowa mi powie ze dla niej jest sukcesem życiowym że nie pali XD
@KAPITAN_P0LSKA dzięki kapitanie, napij się kawy bo jeszcze glowa dobrze nie działa. Każdy myślący juz zrozumiał, że lubie nikotynke = jestem uzależniony od nikotyny.
Zesralem się, bo w Polsce jest przyzwolenie na #!$%@? palacze od tak, ale wszystkich innych w tym alkoholikow I ulancow trzeba szanować.
@szzzzzz: ja rzuciłem po pracy z terapeuta + książka Allen Carry "prosty sposób na rzucenie palenia" zmieniła moje myślenie. Polecam serdecznie. Kiedyś nawet półtorej paczki dziennie, obecnie nie palę nawet na imprezach :)))) mam mnóstwo siły, motywacji, ostatnio sobie uświadomiłem jak przyjemnie można oddychać. Życzę każdemu żeby uwolnił się od tego gówna.
@Szejker-Szejker: ja tak samo, pracuje, gram w siatkówkę, biegam gdzie przeciętny wykopek z piwnicy wyjdzie raz na miesiąc jak go matka zawola. Ogromne liczby bezdomnych, żuli, meneli, 61% osób Z NADWAGA; ale nie #!$%@?, dowalmy się do fajek xD w końcu obżeranie się i chlanie jest okej bo „przecież ja tez tak robie”