Wpis z mikrobloga

  • 2184
Jednym z moich największych sukcesów w życiu jest to że nie palę papierosów. Jezu, jakie to jest głupie, śmierdzisz, wydajesz kupę szmalu, zmarchy, żółte zęby, szara cera, #!$%@? kondycja i jeszcze w #!$%@? podatków które idą na tvpis xD
Szanuję siebie za to że nie muszę być niewolnicą tego nałogu.
  • 152
@szzzzzz: hmm a miałem po drodze zajechać do sklepu ale wiesz jakoś pod wpływem tego postu chyba nie zajadę. Już jakiś czas temu papierosy przestały mi smakować jak wcześniej i paliłem trochę z przyzwyczajenia ale powiedziałem sobie że nie będę już palił z przyzwyczajenia tylko jak będę miał ochotę i rzeczywiście dużo mniej paliłem aaaale później odkryłem że niektóre marki robią jeszcze miętowe papierosy a później że cienkie miętowe i znowu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 154
@szzzzzz:
Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co -