Wpis z mikrobloga

  • 2185
Jednym z moich największych sukcesów w życiu jest to że nie palę papierosów. Jezu, jakie to jest głupie, śmierdzisz, wydajesz kupę szmalu, zmarchy, żółte zęby, szara cera, #!$%@? kondycja i jeszcze w #!$%@? podatków które idą na tvpis xD
Szanuję siebie za to że nie muszę być niewolnicą tego nałogu.
  • 152
@szzzzzz jednym moich większych sukcesów w życiu jest to że takie idiotki usuwam ze swojego otoczenia i spotykam je tylko w internecie

Fajnie poczytaj sobie takie idiotyzmy ale jakbym musiał znosić takie teksty na żywo to chyba bym cię zabił bo skala głupot zawartych w tych kilku zdaniach jest ponad moje siły xD
@szzzzzz: Noo. Śmiesznie, jak takie laski się pytają, jak to jest, że nie wyglądasz na swój wiek, a same kopcą, piją, ale kwasik na ustach musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szzzzzz: ja to mam tak, że jak się zdenerwuje to muszę paczkę kupić. Ale jak wypalę to mam spokój nawet kilka miesięcy do czasu kiedy znów się nie wkurzę.
@szzzzzz: Miałem takiego znajomego w techbazie, niech będzie Michał. Michał całkiem dobrze się uczył i ogólnie ogarnięty, ale kolegował się z dzieciakami z podstawówki. Jak poszli do gimnazjum(dla nas chyba 3 technikum wtedy) to zaczęło się picie, palenie etc. Pewnego razu staliśmy przed szkołą na przerwie, bo palonko(ja dla towarzystwa, bo nie palę), trochę się tam dla zabawy pocisnęliśmy jak to faceci, i wtedy powiedział:

Ja przynajmniej umiem palić!


XD Nawet
@szzzzzz: palę od roku, zmieniłem pracę
papierosek co 2 godzinki żeby pogadać i poznać nowych ludzi to super opcja.

To samo na imprezach, nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczecie rozmowy z kimś innym niż papierosek