Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 221
@hyperlink: prowadzicie z obcą osobą dialog jak na rozmowie kwalifikacyjnej a potem zarzucacie że te "puste szlaufy" nie potrafią czytać dłuższych wiadomości niż jedno zdanie. Przegrywy są jednak odklejeńcami z absolutnym brakiem zdolności interpersonalnych. To jest jedna z tych rozmów których nie ma sensu kontynuować po pierwszej wymianie wiadomości bo już wiesz że będzie przesłuchanko i gadanie o pogodzie. Jesus
@hyperlink kuźwa jakiś Kacperek w garniaku, członek młodzieżówki Korwina xD nie panowie, możecie śmiało zagadywać, ale nie w taki przemądrzały sposób. Jak chcecie się popisać intelektem, to nie w taki sposób. Normalna różowa chce chłopa i do tańca i do różańca. Takiego, co się potrafi dobrze zachować w bardziej oficjalnych momentach i który nie zanudza w towarzystwie bardziej luźnym. Kacperka z kijem w dupie od razu bym w ten kij kopnęła. Czułabym
@hyperlink: Męczysz, potem atakujesz, osadząsz, a na koniec jęczysz że po tym, jak ją zanudziles, ona nie chce z tobą rozmawiać xD niektórzy ludzie to mnie jednak zadziwiają, przecież kobieta to nie jest skomplikowany system luster, to jest CZŁOWIEK z którym się normalnie rozmawia. Z kolegami też tak się komunikujesz?

- hej stary co jutro robisz
- a nic, pogram w Fifę
- czyli mam rozumieć, że wolisz siedzieć w domu
@hyperlink: czuję się jakbym czytał jakiegoś speca z elektrody, co się #!$%@? do czego tylko może... Dziewczyna sama się odezwała do ciebie, a ty ją przesł#!$%@? jak jakiś gestapowiec: "możesz mi wyjaśnić z czego to wynika?", matko jaki cringe...
Przestań wymagać od obcych ludzi, żeby dawali ci 100% swojej uwagi na czacie! Jak chcesz, żeby ktoś był skupiony na rozmowie z tobą to zadzwoń, a nie pisz! A jak ktoś ci
@hyperlink:
1. Jak kobieta nie jest wylewna to po prostu olej ja i lec dalej.
2. Juz po jej pierwszej odpowiedzi ja atakujesz i robisz przesluchanie.
3. Potem juz sie kompletnie odpalasz, zanudzasz i ja jeszcze atakujesz za zarcie XDDD

A wystarczylo z humorkiem rzucic zartem, jak nie zareaguje to olac xD
I znowu armia przegrywow jeszcze bedzie bronic typa i zarzucac normalnym facetom potrafiacym rozmawiac "pajacowanie" xD
Typ jest odklejonym
@hyperlink: Jeju, dziecko drogie... Raz, że masakrycznie wszystko rozwlekasz i dwa, że to wygląda jak jakiś wywiad, a nie rozmowa. Masz tu przykład:
- [...]jak tam Tobie mija dzień?
- bardzo spokojnie
i teraz:
- To fajnie, czasem też trzeba odpocząć :) A co teraz robisz?
- powiedzmy, że odpowiada to, co tu jest napisane
- A to widzę, że lubisz dłużej posiedzieć :) Ja też lubię/nie lubię i wtedy robię....