Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem tu od prawie 11 lat ale pierwszy raz czuje że muszę coś z anonimowych napisać
Różowy pasek, 30 lat, po rozwodzie, dziecko 2 lata
Mój ex zniszczył nasze 7 letnie małżeństwo bo nie akceptował że urodzi się nam córka, do tego stopnia że skończyło się rozwodem z orzeczeniem o jego winie...
Dziecko praktycznie nie zna ojca bo on ją odwiedza co 3 miesiące
Obecna jego partnerka ma 2 synów których on traktuje jak własnych
Kiedyś wprost mi powiedział że zawiódł sie na mnie bo urodziłam córkę... Stałam się zerem w jego oczach
Na dzień dzisiejszy: pracuję w zawodzie za najniższą krajową w mieście powiatowym - umowa na zastępstwo po znajomosci, do pracy mam 50km, nie mam życia prywatnego bo córka z nikim nie chce zostać po całym dniu w żłobku, musiałam się wyprowadzić na wieś więc wszędzie daleko, moi rodzice pracują i mimo szczerych chceci z ich strony nie zawsze są w stanie mi pomóc, do tego wizyty u psychologa bo mąż znęcał się psychicznie i fizycznie (to że byłam w ciąży mu nie przeszkadzało)
Moje marzenia to tylko albo aż żeby przestać bać się ludzi (on zniszczył mi psychike) i powrót do dawnych warunków pracy i żeby córka na tyle ile mi się uda była szczęśliwa
Jeśli tu dotarłeś to dziękuję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2dd80072fc8000a3ae3ce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 134
  • Odpowiedz
Mój ex zniszczył nasze 7 letnie małżeństwo bo nie akceptował że urodzi się nam córka


@AnonimoweMirkoWyznania: Potem:

mąż znęcał się psychicznie i fizycznie (to że byłam w ciąży mu nie przeszkadzało)


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze zgaduję, że Twój mąż nie jest narodowości Polskiej, tylko bardziej...bliskowschodniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie: Często ci spokojni i ułożeni okazują się #!$%@?. Taki jeden bił moją siostrę i znęcał się nad nią psychicznie. Ona nie szukała bad boya, tylko kogoś normalnego z kim mogłaby założyć kochającą się rodzinę. Skończyło się tak, że jest teraz samotną matką. Jest świetną osobą – inteligentniejszą i ładniejszą niż na jaką on zasługiwał.
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania czasem człowiek myśli, że jeden zły dzień w pracy lub jakiaś kłótnia z kimś o pierdołę jest czymś strasznym, a w tym czasie żyją wśród nas osoby które przeżywają takie rzeczy i gorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzymaj się Mirabelko bo masz dla kogo żyć i walczyć. Głowa do góry i staraj się kroczyć dumnie i wytrwale, a życie jakoś się w końcu ułoży i to będzie
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania nie kumam, nie widzicie że wiążecie się z #!$%@? typami. Ja czasem po rozmowie 1 min już wiem że człowiek jest #!$%@? a ty po 7 latach małżeństwa nie wiedziałaś że twój ogier jest #!$%@? i wymyśli wymówkę żeby się z tobą rozwieść że chciał synka. Albo ciebie miał totalnie w dupie i szukał wymówki albo przez 7 lat nie zauważyłaś że jest #!$%@?...
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem dlaczego wy baby jestescie w takich toksycznych zwiazkach? cytujac klasyka, ty to chyba lubisz.


@Harven: A ja nie rozumiem dlaczego przegrywy są przegrywami, przecież wystarczy znaleźć sobie dziewczynę, to takie proste, oni chyba muszą lubić być przegrywami.

mozecie przebierac w chlopachj, ale niee, musi byc bad boy, zeby potem mozna bylo plaku plaku ze uu zniszczyl mnie. Nie, to ty dalas mu sie zniszczyc


Skąd wiesz jaki gość
  • Odpowiedz
No czekam na waszą opinie chłopaki, napewno macie wyjaśnienie dlaczego OPka to zła kobieta i to wszystko jej wina.


@Janusz_z_Rivii: ja OPce szczerze współczuję i rozumiem, że sytuacje są różne, ale #!$%@? być ze dzbanem SIEDEM lat i jeszcze sobie zrobić dziecko ze znęcającym się kretynem?

Ja rozumiem, że kobietą można zakręcić i ją psychicznie zmanipulować. Ale skrajności i wyzywanie od p0lek bierze się właśnie od tego, że mnóśtwo kobiet (nie
  • Odpowiedz