Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile płacicie za karty multisport, szczególnie inne niż "active/light". Miałem taką w firmie i na początku kiedy podpisywano oryginalną umowę z MS mówiono, że dofinansowanie jest 50/50% pracownik/pracodawca co dawało coś koło 40pln mojego kosztu. Jakiś czas temu przypadkowo się dowiedziałem, że poza lightem można wyrobić sobie droższy wariant MultiSport Plus ale teraz mówią nam, że to dofinansowanie to w sumie nie jest 50/50% ale, że jak wcześniej dopłacali 40zł to teraz nadal tylko tyle dokładają a resztę pracownik, z czego wychodzi jakieś 25/75% pracodawca/pracownik.

Też tak macie, że w zależności od wariantu jest inny podział czy próbują u mnie coś przycebulić? Firma w sumie nie duża ale też nie mała, kilkadziesiąt pracowników.

Piszę z anon, żeby nie było potem, że ktoś rozpozna i będzie pyrzypau, że oczerniam firmę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#multisport #silownia #fitness #basen #sport #korposwiat #pytanie #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f1cc31072fc8000a3ae1d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Multisport Plus bardzo spoko i Twoja firma tez podchodzi bardzo spoko - zawsze daja okreslona kwote, nie zmienia sie w zaleznosci od pakietu, bo to byloby niesprawiedliwe wobec osob, ktore biora mniejszy pakiet. Chcesz lepszy? Doplacasz sam.

Nie polecam natomiast podpisywania umow z silkami, bo teraz sa straszne cyrki przy rezygnacji/rozliczeniach za miesiace lockdownowe, a kolejne zamkniecie zbliza sie wielkimi krokami. Na te czasy najlepsze Multi. Kiedys wkurzalo mnie, ze