Wpis z mikrobloga

Za półtorej miesiąca skończę 30 lat i nie wiem czy się tym przejmować czy nie. Nie obchodziłem nigdy urodzin i w te też pewnie będę sam. Prezent sobie sprawiam taki że za kilka tygodni jadę przez 7 krajów na motorze z namiotem (już mam wszystko przygotowane i zaplanowane). Jakoś boję się tego dnia (urodzin) mimo tego że wiem że to nic tak naprawdę nie znaczy. #depresja #samotnosc
  • 27
@ltJohnny: No widzisz, nie jedna osoba by ci zazdrościła tej wycieczki, ale życie i tak zawsze musi gdzieś uwierać( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiłeś już wcześniej takie wypady, i w sumie nic się nie zmieniało, czy jest szansa, że ta wyprawa pomoże ci spojrzeć trochę z dystansem na swoje problemy/życie? Oczekujesz w ogóle takich zmian po wyjeździe, czy po prostu traktujesz to jak fajny wyjazd i powrót na
@ltJohnny: Pewnie jest jakieś małe grono takich kobiet, wiadomo, że to bardziej 'męska' pula zainteresowań. Najważniejsze, że skoro spełnia się twoje marzenie, to świetnie, oby spełnione dało ci kopa do dalszego życia :)

Na marginesie, nie próbowałeś zjazdów/spotkań fanów moto, tam bywają chyba i mężczyźni i kobiety? Czy unikasz takich zlotów? W sumie nie wiem na co się konkretnie umawiasz u terapeuty, a nie chce na wykopie wypytywać, to może trzeba
@FobikusTotalus: Do terapeuty chodzę bo nie umiem znaleźć sobie dziewczyny (zawsze byłem sam), mam dużo problemów emocjonalnych. Przez ostatnie 6 lat prawie nie wychodziłem z domu poza pracą bo zajmowałem się swoją babcią i mogłem się zająć sobą (iść na terapię) dopiero po jej śmierci (była kompletnie niedołężna a rodzice nie chcieli mi pomóc). To że skończyłem technikum z internatem na kompletnym odludziu gdzie nie było żadnych dziewczyn też nie pomogło.
Za półtorej miesiąca skończę 30 lat i nie wiem czy się tym przejmować czy nie


@ltJohnny: jak dasz radę, to nie przejmować się. Wiadomo, kolejna dekada życia to czas podsumowań, ale takie przemyślenia zapewne masz od dłuższego czasu.
Przyłączam się do sugestii innych, że to właśnie moto Ci może pomóc kogoś poznać. Skoro to Twoja pasja od dzieciaka, to zapewne autentyczna, coś co kochasz, na czym się znasz. Takie nieudawane zajawki
Za półtorej miesiąca skończę 30 lat i nie wiem czy się tym przejmować czy nie.


@ltJohnny: a czymże tu się przejmować? Szerokiej drogi tam na moto ( ͡° ͜ʖ ͡°) i życzę, aby jakaś bratnia dusza się pojawiła na horyzoncie
Dopiero od niedawna mogę robić co chcę. Nie przywykłem jeszcze do tego że po pracy mogę gdzieś wyjść. Liczę że ta podróż coś zmieni że się bardziej otworzę bo terapia do tej pory nic nie dała.