Wpis z mikrobloga

korzystanie z ali w porownaniu z kiedys to rak jak nie wiem, ceny o 5zl wyzsze niz na allegro i mi sie przed tymi podatkami i tak nie oplacalo zamawiać, a teraz to juz w ogole do zaorania (oczywiscie jesli chodzi o indywidualnego klienta)


@potezny_papiesz: Zależy co kupowałeś

Tania masówka typu Opaska do mi banda faktycznie potrafiło wyjść lepiej na allegro (choć z przesyłką to różnie bywało).

Przy np. telefonach różnica
  • Odpowiedz
@shadow7pl: zobacz artykuł :D
https://www.lowcychin.pl/jaka-przesylke-wybrac-przy-zamawianiu-z-chin-aby-nie-zaplacic-vat/
Cena już zawiera VAT. ale ceny nie wzrastają o 23% jak na aliexpress.
Jak pisałem wyżej do każdego przedmiotu jest przypisany kod rabatowy chcesz kod rabatowy na ten przedmiot to piszesz do mnie i ja załatwiam kod i kupujesz taniej :P
Na Banggood / dhgate kupuje się tylko z kodami rabatowymi (ewentualnie czasem na promocji bez kodu)
  • Odpowiedz
Jak pisałem wyżej do każdego przedmiotu jest przypisany kod rabatowy chcesz kod rabatowy na ten przedmiot to piszesz do mnie i ja załatwiam kod i kupujesz taniej :P


@LowcyChin: potrzebuję ze dwa czujniki wody do Xiaomi Smart Home, na Ali widziałem, że jakoś po 15$ średnio chodzą. Dasz radę coś załatwić?
  • Odpowiedz
@LowcyChin: jest jakaś sensowna opcja płatności na dhgate? Kiedyś zamawiałem stamtąd i płaciłem revolutem, a teraz mi nie przechodziły dwie różne karty na dwóch różnych kontach. Więc w końcu odpuściłem.
  • Odpowiedz