Wpis z mikrobloga

Profesor Bhakdi - szur czy nie szur?

Argumenty za tym że to nie szur:
- wykształcenie i dorobek - megawysoki wskaźnik Hirscha, kierowanie przez lata poważaną katedrą w Niemczech,
- spójna argumentacja
- fakty: szczepionki powodują (w ultrarzadkich przypadkach) m.in. zakrzepicę, zapalenie osierdzia, syndrom Guillain-Barre.

Argumenty że to szur:
- Mainstream nazwał go "szurem".

Bardzo liczę na rzeczową dyskusję, tj. np. "o lol, co za debil, napisał że spike krąży w krwiobiegu, a on zostaje tylko w ramieniu"

#koronawirus

Bhakdi to

  • Szur 56.5% (396)
  • Nieszur 43.5% (305)

Oddanych głosów: 701

  • 61
@Dutch:

Bhakdi has made a number of false statements about the COVID-19 pandemic, saying that the pandemic is a "fake", that face masks and quarantines are "nonsense" and that the COVID-19 vaccines are deadly and will decimate the global population.[3]

He has been otherwise criticised for his theses on the COVID-19 pandemic; according to Medical Tribune [de], they are considered unscientific by a majority of experts.

Bhakdi's claims, in particular in
@Dutch:

Merytoryczne argumenty masz w załączonym filmiku.


merytoryczne argumenty masz w pierwszym komciu

ja tylko kisnę z tego jak wasza strona "pronaukowa" leży na łopatkach gdy pada pytanie o konkrety.


No ty uciekasz od odpowiedzi jak możesz, kiedy zostałeś zapytany dlaczego mam wierzyć tobie a nie instytucjom, wiec nie wiem gdzie ty leżysz, chyba na dnie

@DunningKruger:

zdebunkowany bo fakt czekerzy uznali to za fejk.

Trzymajcie mnie bo się obsram