Wpis z mikrobloga

Profesor Bhakdi - szur czy nie szur?

Argumenty za tym że to nie szur:
- wykształcenie i dorobek - megawysoki wskaźnik Hirscha, kierowanie przez lata poważaną katedrą w Niemczech,
- spójna argumentacja
- fakty: szczepionki powodują (w ultrarzadkich przypadkach) m.in. zakrzepicę, zapalenie osierdzia, syndrom Guillain-Barre.

Argumenty że to szur:
- Mainstream nazwał go "szurem".

Bardzo liczę na rzeczową dyskusję, tj. np. "o lol, co za debil, napisał że spike krąży w krwiobiegu, a on zostaje tylko w ramieniu"

#koronawirus

Bhakdi to

  • Szur 56.5% (396)
  • Nieszur 43.5% (305)

Oddanych głosów: 701

  • 61
  • Odpowiedz
@Dutch: nie znam typa ale zabawne jest wyzywanie takich ludzi od szurow a potem podawanie za autorytetow polskich lekarzy którzy mówią wprost ze epidemia wirusa to sygnał od matki ziemi i od natury bo ludzie są źli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ponad godzina, a ja się nadal nie dowiedziałem, czy prof. Bhakdi to szur czy nie. Ktoś, coś, na temat?
  • Odpowiedz
@kozackikozak:

mmm faktczeking pamietam jak sprawdzałem na poczytnych faktczekach foliarskie wysrywy o laboratoryjnym pochodzeniu wirusa i paszportach covidowych

uwielbiam rzetelne źródła, pjona byczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kozackikozak: mam ci powtórzyć to samo co typ na filmie mówi? Ty normalny jesteś?


Kobietę twoją tez mam ci wyruchac za ciebie?

@DunningKruger:

Przecież on nawet tego filmu nie obejrzał, na co ty liczysz panie Dunnig. Jemu wystarczy, że mainstream go skreślił i tyle. Bo jak wiadomo mainstream jest nieomylny.
  • Odpowiedz
@kozackikozak: ale co jest merytorycznego w Twoim pierwszym komentarzu? Potwierdziłeś słowa OPa że typ został uznany za szura przez mainstream i reszta to ogólniki że wiele jego filmików i tez zostało obalonych bez nawet 1 przykładu. Ktoś nie ma racji bo inni powiedzieli że nie ma, a następni mówią że nie ma bo wcześniejsi tak powiedzieli, taka troszkę pętla.

No i kim są te w.w. instytucje którym ufasz? Jakieś konkretne autorytety
  • Odpowiedz