Wpis z mikrobloga

@RobBobb: we współczesnych piekarniach wygląda to inaczej. Coraz częściej małe piekarnie są wypierane przez "lokalne sieciówki". Mieszkam w dużym mieście wojewódzkim i tu na przykład dominuje sieć piekarni która ma z 30 punktów, a nawet sprzedaje chleby do miejscowych spożywczaków. Pracowałem w ich głównym zakładzie przed maturą żeby dorobić- full automatyka. Pan piekarz na komputerze wybiera rodzaj chleba lub drożdzówki, a tam do wielkiej kadzi sama wsypuję się mąka z silosu,
@skizo:

1) kobiety tak oduczyły się tradycyjnego dbania o dom, że kompletnie na tym się nie znają, nie wiedzą nawet od czego zacząć
2) albo faceci się #!$%@?ą i zaczynają się bawić hobbystycznie albo zakładają firmy, które świadczą usługi, które dawniej robiła prababka i uczyła babkę
3) kobiety patrzą, że faceci coś robią o to nie to patriarchat my też możemy
4) ???
5) brak profitu

PACZ NA TEN CHLEB JEC
@mikau: Ja myślę, że to też może być podejście, że kobiety w piekarni to super-piękne i zadbane bizneswoman w garsonkach, ewentualnie również super-piękne i dynamiczne młode dziewczyny, co żadnej pracy się nie boją... Nad taką staruszką co piekarnię prowadzi od 30 lat, w ciszy i bez żadnych medialnych akcji nikt się już nie pochyli, mimo że kobieta...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skizo:

20 złotych to uczciwa cena z bochenek chleba


To jest jakiś inny "bochenek"? XD jak taka cena się utrzyma to wieszczę, że ten cholerny patriarchat zamknie piekarnie tak szybko jak się otworzy xD