Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

być może drzwi obok twojego mieszkania, być może klatkę obok,


@Pierce: Nie mieszkam w patologicznej okolicy

Jestem ciekawy jak mocno się imba rozkreci skoro juz jest w internetach
To tylko i wyłącznie rodzice mają wpływ na to jakie te dziecko będzie bo w konsekwencji jest lustrzanym odbiciem nas. Gardzę patologią która spłodzi dzieciaka z egoistycznych pobudek i braku hamulców przez kretyńskim rozpłodem, olewa go, bije, krzywdzi a na końcu dziwi się, że jest taki a nie inny, ma patologiczne skłonności i jest niewdzięczny a gdy mamusia/tatuś dzwoni to nie odbiera. A potem jeszcze zbeszta go za niewdzięczność. Jeżeli ktokolwiek ma
Choćby dzieciak był niewdzięczny i rozwydrzony do granic możliwości, TO TY jako rodzic jesteś za to odpowiedzialny.


@eriicforrester: przecież ja nie napisałem, że rodzic nie jest odpowiedzialny, mało tego napisałem, że nie usprawiedliwiam matki. Ale jej reakcja skądś się wzięła.
@eriicforrester: może już nie odpisuj i idź się przewietrzyć ¯\_(ツ)_/¯
@fanarianygrande: aha, czyli to że synalek podniesie głos na matkę (i nie wiadomo co robi poza kamerą) to wina matki, ale jak matka się wkurzy na dziecko za nie wiadomo co (nie wiemy jaki byl powod jej przesadzonej reakcji) to oczywiscie też wina matki.
A przyszlo wam do glowy moze to ze nie tylko matka wychowuje syna, ale otocznie, grupa