Wpis z mikrobloga

@Nemayu zaraz, ale co ty próbujesz powiedzieć? Który nowy telefon nie ma szybkiego ładowania? Żaden. Czyli mówisz o kupowaniu starego telefonu? No to one miały ładowarki w zestawie i były warte góra 20 zł. Więc gdzie jest problem w tym, że nowy telefon nie ma ładowarki? I które niby telefony miały porządne ładowarki w zestawie? Chyba tylko flagowe serie najpopularniejszych producentów.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Zawsze dostajesz taką ładowarkę w zestawie. Chyba, że kupujesz jakieś niby-eko smartfony, gdzie pod przykrywką ekologii tej ładowarki nie ma w zestawie. Jak smartfon ma szybkie ładowanie i w zestawie jest ładowarka to w zestawie jest właśnie taka ładowarka, która to obsługuje, badziewia do powolnego ładowania nie dają w zestawie. Dają albo szybką ładowarkę albo nic.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: A obsługują te telefony technologie szybkiego ładowania? Nie? To dlatego... Użyj mózgu. Czemu mieliby ci dawać w zestawie cokolwiek niekompatybilnego? Dla jaj? Czy żeby ci pokazać jaki badziew kupiłes?

Miałem 150 smartfonów Samsung, Beko, FisherPrice, Amica, Bosch, Brita, Delonghi, Blanco ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nazwą firmy to się możesz podetrzeć. Podając nazwę firmy i twierdząc, że właśnie takiego smartfona miałeś, pokazujesz jaki z ciebie nieogar
  • Odpowiedz
A obsługują te telefony technologie szybkiego ładowania? Nie? To dlatego... Użyj mózgu. Czemu mieliby ci dawać w zestawie cokolwiek niekompatybilnego? Dla jaj? Czy żeby ci pokazać jaki badziew kupiłes?


@Nemayu o #!$%@?, nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz, a się wymądrzasz, po #!$%@?? Tak, miały szybkie ładowanie, Xiaomi mi9 se, Xiaomi redmi 4 pro, Xiaomi redmi 3s, Sharp aqous S2, Lenovo zuk 1, Motorola Moto g (nie pamiętam która wersja).

Ile
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Kupuje smartfony za 500-1500zł i w zestawie zawsze mają szybką ładowarkę, o ile same to obsługują.

Sprawdzam na necie i co? Xiaomi mi 9 SE ma szybką ładowarkę w zestawie. Błaźnisz się, błaźnisz albo rodzice ci kradną ładowarki i dają te powolne, że niby w zestawie xDD

Fakt, że to nie 27W, ale nadal jest to szybka ładowarka, a że Xiaomi to Xiaomi no to co ja ci mam powiedzieć.
  • Odpowiedz
Lenovo zuk 1, Motorola Moto g, Xiaomi redmi 3s

@srogie_ciasteczko: Te nie obsługują szybkiego ładowania, więc nic dziwnego, że dostałeś zwykłą ładowarkę. Przestań brać smartfony w promocji sieci komórkowej i sobie wybierz coś porządnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nemayu: dobra, wychodzi na to, że te starsze nie miały, ale sam sobie udowodniłeś, że nowszy telefon, kosztujący na początku 1400 zł za wariant 6/128, który można było wtedy określić jako wyższą półkę, nie miał pełnoprawnej ładowarki szybkiego ładowania, które obsługuje smartfon.

Dalej oczywiście nie napisałeś, jakie sam telefony kupiłeś, które miały szybkie ładowanie i szybką ładowarkę. Sprawdziłem losowego Samsunga i jest tak samo, ładowarka która obsługuje tylko QC 2 (lub
  • Odpowiedz