Wpis z mikrobloga

@nihilistycznie: Problem z brakiem ładowarek w nowych telefonach i usprawiedliwianiem tego ekologią i tym że każdy jakąś ładowarkę ma jest taki, że ja nie mam żadnych "walających się" ładowarek, bo kupując nowy telefon, sprzedaję stary wraz z całym kompletem, czyli m.in. ładowarką..
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: Zaluje ze nie zrobilem zdjecia. Karton jakies 50cm x50cm x50cm
W srodku nawalone takimi "poduszkami powietrznnymi" (nie wiem jak sie to fachowo nazywa. Takie polaczone ze soba woreczki wypelnione powietrzem-taka inna wersja folii babelkowej. Fajnie srzelaja jak sie na nie nadepnie :P)). I jeden element-metalowy nijak mogacy sie uszkodzic przy transporcie. Element nieco wiekszy niz paczka zapalek.
  • Odpowiedz
w imię czego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NagiMiecz: W imie tego zeby hejtowac zyklego jasia za nie zgaszenie swiatla albo za to ze przy myciu zebow ma puszczona wode caly czas zamiast zakrecac.

A tak na marginesie to zacytuje "w imie zasad sk...." (nie obrazaj sie to byl cytat for fun :P)
  • Odpowiedz
w imie zasad


@gorzki99: wręcz czekałem na to xD

niestety, ekologia to pojęcie mocno względne, czepianie się maluczkich, godziny dla ziemi które są bardziej szkodliwe niż pożyteczne i inne takie..
  • Odpowiedz
@gorzki99: o to to. U mnie w robocie jest jeden element który przychodzi w opakowaniu zbiorczym po 50-60 sztuk. I teraz tak:
- każdy element jest zawinięty w papierek razem z pochłaniaczem wilgoci
- ten owinięty element jest dodatkowo w foliowym woreczku
Lecimy dalej xD
- 6 takich elementów zawiniętych w papierek i woreczek znajduje się na jednej plastikowej uformowanej tacce. Takich tacek zazwyczaj jest 11-12 (zależy od dostawcy)
- każda
  • Odpowiedz
Akurat ładowarka musi być, bo:

-Są różne ładowarki i nie zachowasz sobie ładowarki 12W jak telefon ładuje się 65W,

-Jak odsprzedajesz telefon to razem z ładowarką, bo kupujący też jej potrzebuje.


@Nemayu w zestawie zawsze, lub prawie zawsze jest marna ładowarka 2A, która z jakiegoś powodu najczęściej i tak tych 2A nie osiąga, może przez kabel, który do niej dodają, więc i tak musisz kupić sobie dobrą ładowarkę i dzięki temu już
  • Odpowiedz
@nihilistycznie: jak ktos dba o ekologie i ogolnie jest bliski naturze itp to kupi ewentualnie nokie 3310 i bedzie uzywal 10 lat. zachód i instagramerki i tak kupują co roku nowe telefon więc faktycznie moze lepiej nie dac do kartonu kolejnych sluchawek czy ładowarki bo 50% ludzi i tak już ma. nawet nowa ładowarka apple 20W też pewnie będzie można jej używać możliwe że 10 lat bo usb c bedzie nadal
  • Odpowiedz
biznes tylko wpisuje się w trendy typu ekologia, jakby firmom zależało na co2 itp to by ogłosili że w sumie iphone jest juz teraz zajebisty i kolejne 2 lata nie robimy nowego. za to dajemy wymienną baterię i łatwe to zmiany ekrany

NIE xD
all we can do is zabrac ci ladowarke i sluchawki
  • Odpowiedz
@nihilistycznie: problemem nie jest firma produkująca produkt tylko ludzie którzy go kupują. skoro jest miliard nastolatek które chcą nowego iphona i mają w dupie że fabryka musiała postawić druty kolczaste wokół budynku bo się ludzie zabijali w chinach to nic juz z tym nie zrobisz
  • Odpowiedz
ale i tak gorsza jest reszta producentów śmiejących się z każdej takiej niby negatywnej zmiany którą wprowadza apple a potem wprowadzają dokładnie te same zmiany miesiąc później xD
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Zwykły stary telefon i starsze smartfony ładuje się właśnie ładowarkami 2A i takie ich ładowanie jest przewidziane przez producenta. Inną ładowarką i tak szybciej takiego telefonu nie naładujesz. Jak sobie dokupisz mocniejszą ładowarkę to nic to nie zmieni, bo będzie działać z ustawieniem 2A. Nie wiem ile to na waty i nie chce mi się szukać. Tak jak pisałem jak kupisz porządny smartfon obecnie to dostajesz do niego ładowarkę 20W-65W
  • Odpowiedz
@dioxxx: nie chodzi o to czy mnie stać czy nie tylko o wycieranie sobie mordy ekologia i wyciągniu większej ilości kasy od konsumentów za okrojony produkt widzę kolego że ciebie nie przekonam że chodzi tylko o chciwość a nie żadna ekologię. I oczywiście nie chodzi mi tylko o Apple ale także za inne firmy. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz