Wpis z mikrobloga

Widzę że Barcelońska strona stała się niesamowicie aktywna ostatnio na czele z @Bounty czy @RITIs44

Postanowiłem więc rozpocząć nową serię

Najbardziej frajerskie zwycięstwa

Zaczniemy chyba od największego skandalu w lidze mistrzów!

Mecz Chelsea - Barcelona rozpoczął się znakomicie dla zespołu z Londynu w 9 minucie znakomitym strzałem popisuje się Essien!

Po tej bramce rozpoczyna się istny spektakl w wykonaniu sędziego głównego Toma Henninga Overbo, 4 ewidentne karne których nie podyktował dla zespołu Chelsea. Messi i Szawi nie byli w stanie zagrozić bramce Londyńskiego zespołu niestety w 80 minucie fartowny strzałem Iniesta daje awans drużynie Barcelony. Przypomnijmy również sytuacje gdzie w doliczonym czasie drugiej połowy Michael Ballack trafia w rękę gracza Barcelony ale sędzia stojąc 3-4 m od tej sytuacji zamyka oczy i odwraca się na pięcie biegnąc w drugą stronę.

Po jakimś czasie Overbo stwierdził że jego pomyłki najprawdopodobniej spowodowały brak awansu ekipy ze Stanford Bridge (XD).

SKANDAL

#pilkanozna #fcbarcelona #chelsea #ligamistrzow #mecz #afera #skandal #realmadryt
Pobierz Grajox3 - Widzę że Barcelońska strona stała się niesamowicie aktywna ostatnio na czel...
źródło: comment_1625123400v9GoWHdlmMtwZr8mZLwT9z.jpg
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grajox3: Nie bylo i nie bedzie wiekszego przekretu w pilce noznej niz 3 gole ze Spalonego Ronaldo ktore wyrzucily Bayern.Ogolnie w te 3 edycje naklepali 7 goli ze spalonego a od kiedy wprowadzono VAR to wiemy jak sie skonczylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od zawsze wkurzała mnie farsa, to ich kreowanie w mediach na niby "najlepszych", faworyzowanie przez sędziów, aroganccy piłkarze bez cienia klasy etc. Ten mecz to jeden wielki przekręt i tyle. farsa wygrała kilka trofeów w tym czasie, których nie powinna wygrać. Za każdym razem jak dostają w dupę to mnie to niezmiernie cieszy, a w szczególności kompromitują się w ostatnich latach.
Posiedziałem pół godzinki, popatrzyłem na filmiki, ten od Zio Legend to najbardziej tendencyjny szajs jaki jest w tym temacje, mimo że jako jeden z niewielu wziął pod uwagę cały dwumecz xD

Zabawię się więc w "Gdyby w 2009 był VAR":
Mecz 1:
-Gra przy spalonym widmo Eto'o byłaby puszczona, sędzia po ewentualnej bramce sprawdzałby VAR.
-Ewidentny karny dla Barcy po faulu Bosingwy na Henrym
-Czerwo dla Ballacka za 2 żółte, może nawet
Pobierz johnkashtan - Posiedziałem pół godzinki, popatrzyłem na filmiki, ten od Zio Legend to...
źródło: comment_1625134290qVXBRuBl8WcIUwXxct8dzR.jpg
@lightzor: Których trofeów nie powinna wygrać? Pytam poważnie, nie żeby się kłócić ;)
Mecz z Chelsea to był skandal pod względem sędziowania ale każdy patrzy na błędy na korzyść Barcy, bo to oni awansowali. Barcelona też została osrana przez sędziego szczególnie w pierwszym meczu.

Przypomnę też wcale nie miększy skandal w dwumeczu Inter - Barcelona. W pierwszym meczu uznany zostaje gol Snejdera ze spalonego a w rewanżu w 90 min sedzia
@Grajox3: a w drugą stronę? jak weźmiesz tylko sytuację gdzie Chelsea była pokrzywdzona to faktycznie wygląda że niesłusznie odpadli, ale może jak ocenisz błędne decyzje w dwu meczu w obie strony to wyjdzie że było ok.
@mentari: Gdzie ja zrównałem te błędy?
Oczywiście, że w dwumeczu Chelsea została skrzywdzona bardziej.
Odniosłem się tylko do tego, że nie jest to żaden przekręt skoro krzywdzone były 2 strony, a nie tylko jedna.