Widzę że Barcelońska strona stała się niesamowicie aktywna ostatnio na czele z @Bounty czy @RITIs44

Postanowiłem więc rozpocząć nową serię

Najbardziej frajerskie zwycięstwa

Zaczniemy chyba od największego skandalu w lidze mistrzów!

Mecz Chelsea - Barcelona rozpoczął się znakomicie dla zespołu z Londynu w 9 minucie znakomitym strzałem popisuje się Essien!

Po tej bramce rozpoczyna się istny spektakl w wykonaniu sędziego głównego Toma Henninga Overbo, 4 ewidentne karne których nie podyktował dla zespołu Chelsea. Messi i Szawi nie byli w stanie zagrozić bramce Londyńskiego zespołu niestety w 80 minucie fartowny strzałem Iniesta daje awans drużynie Barcelony. Przypomnijmy również sytuacje gdzie w doliczonym czasie drugiej połowy Michael Ballack trafia w rękę gracza Barcelony ale sędzia stojąc 3-4 m od tej sytuacji zamyka oczy i odwraca się na pięcie biegnąc w drugą stronę.

Po jakimś czasie Overbo stwierdził że jego pomyłki najprawdopodobniej spowodowały brak awansu ekipy ze Stanford Bridge (XD).

SKANDAL

#pilkanozna #fcbarcelona #chelsea #ligamistrzow #mecz #afera #skandal #realmadryt
Grajox3 - Widzę że Barcelońska strona stała się niesamowicie aktywna ostatnio na czel...