Wpis z mikrobloga

używano krzesła elektrycznego, do którego przywiązywano dzieci, by razić je prądem o różnej mocy. Dzieci często padały ofiarami chorób, bo brakowało opieki lekarskiej, a pomieszczenia nie były ogrzewane. Mająca zajmować się dziećmi siostra Anna Wesley zmuszała je do zjadania swoich wymiocin wprost z podłogi „jak psy”.


Czy to opis obozu koncentracyjnego nazistów? Czy komunistycznego łagru dla wrogów politycznych? Nie, to tylko Katolicka szkoła świętej Anny w Fort Albany.

Chcecie wiedzieć dlaczego kościoły w Kanadzie płoną?

Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6170057

#bekazkatoli #swiat #kanada #katolicyzm #religia #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1625048466itN7uuAZu0ZnHGt6mPIuUE.jpg
  • 84
@StefanEm Opisałeś działanie wszystkich ludzi wpływowych, bardzo bogatych, oligarchów, polityków, celebrytów, wielkich korporacji. Nikt nikogo za nic nie rozliczy. A niszcząc i paląc narażasz się na wypłacanie im odszkodowań. No ale tak to jest, jak działa się pod wpływem emocji a nie racjonalizmu i prawa.
@Kozajsza niech spłoną wszystkie! Jeszcze parę lat temu chodziłem do kościoła. Od święta bo od święta ale bywałem tam. Teraz żadna siła mnie tam nie zaciągnie. Po za tym po tym co życie mi zafundowało przez ostatnie parę lat twierdzę, że pan buk nie istnieje a jeśli istnieje to kawał #!$%@? z niego. To tylko przykrywka dla chorej sekty #!$%@?.
@Kozajsza "
Obrzydliwa, antyludzka organizacja, która powinna zostać zmieciona z powierzchni ziemi.

Szkoda tylko że w Polsce kościoły głównie murowane" może tu? Wiadomix że się wyprzesz NO BO DOSLOWNIE NIE MA NAPISANE NIE. Jesteś tak samo obrzydliwy jak prawaki które by się mściły na Ukraińcach za Wołyń i w tym przypadku potężne spluniecie.