Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do #hr mam we wtorek kolejny etap rozmowy rekrutacyjnej. W pierwszym powiedziałam ile chciałabym zarabiać brutto i zapytana czy na uop czy b2b powiedziałam ze obie formy wchodzą dla mnie w gre, bo to prawda. Tylko teraz sie zastanawiam, czy nie jest tak ze jeśli zdecyduje sie na b2b to powinnam powiedzieć ze wtedy chce więcej brutto niz na uop? Jak to wygląda od strony oferującego pracę?

#korposwiat #rekrutacja #pytaniedoeksperta
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shagga: no mogłaś dodać wcześniej teraz nagle będzie głupio zmieniać.
Niemniej jednak nie jest powiedziane że ci wcisną b2b, w mojej poprzedniej firmie naciskali na UOP xD
@JakTamCoTam: to byla taka wstepna rozmowa z rekruterka zewnętrzna, teraz dopiero z przedstawicielami firmy. Ja to wolę nawet B2B, bo przydałoby mi sie działalność mieć dla innych moich pobocznych działań
@Shagga: na razie czekaj na rozwój sytuacji, jak dostaniesz ofertę na UOP w twoich widełkach, to wracasz do nich, że spoko, ale wolisz B2B po całkowitych kosztach zatrudnienia (do sprawdzenia w kalkulatorze) + ewentualnie "ekwiwalent" za brak urlopu/L4 + vat.

A jak od razu dadzą ci ofertę B2B to patrzysz w kalkulatorze ile to by było na UOP (całkowite koszty pracodawcy -> pensja brutto) i czy są to twoje widełki (tylko
jeśli zdecyduje sie na b2b to powinnam powiedzieć ze wtedy chce więcej brutto niz na uop?


@Shagga: no pewnie, że tak. Co najmniej dolicz sobie za brak urlopu.