Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo Czy są tu jakies kobiety po 30stce? Chciałbym się dowiedzieć jak z Waszej perspektywy wyglada rynek matrymonialny. Jakie macie wrażenia i odczucia z tindera i innych aplikacji? Jacy mężczyźni są na tinderze, czy łatwo tam poznac fajnego faceta, czy jest duzy wybór i jakich randek oczekujecie z tego typu aplikacji
  • 18
  • Odpowiedz
@kamol999: niestety jest tragicznie. Żal mi koleżanek bo chcą znaleźć normalnego chłopa a tu na Tinderze większość chce tylko na seks (albo w krótkiej perspektywie wejść do łóżka jak by to było celem znajomości), umawia się na spotkanie i nagle znika. Wczoraj przez moment byłam na tinderze i skończyło się spamem likeów i wiadomości. Wydaje mi się, że faceci są strasznie niecierpliwi, w większości nastawieni na ONS.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bella_88: A jak myslisz. Wiek kobiety ma tu jakies znaczenie czy nie? Czy może być tak, ze młodsze kobiety maja większe zainteresowanie ze strony mężczyzn szukających poważnej relacji/związku a te starsze po 30 są traktowane jako opcje na sex/fwb? Czy to bzdury i jest wręcz odwrotnie?
  • Odpowiedz
@kamol999: myślę, że wiek jest bez znaczenia, no młodsze dostają pewnie jeszcze więcej seks propozycji. Znam opinię koleżanek 28-35. Szukają poważnej relacji. Nie znaczy, że każdy facet chce ONS/fwb ale przy takiej ilości propozycji seksu trudno trafić na tych spoko. Niektóre wiadomości odstraszają jakimiś fetyszami.

Np. napisał do mnie gość który deklarował, że nie oczekuje ode mnie seksu bo jest gejem ale chce być przyjacielem i zabierać mnie na wakacje a
  • Odpowiedz
  • 0
@Bella_88: To myslisz, ze większość facetow korzystających z tindera w ogóle szuka seksu, czy może jest tak, ze szukają go tylko Ci, których masz w parach, tzn Ci którym dałaś lajka. Może jest tak, ze większość kobiet wybiera tylko wąska grupę mężczyzn na tinderze, która akurat szuka rozrywek? A ta reszta pomijanych mężczyzn szuka czegoś powaznego?
  • Odpowiedz
@kamol999: jest tak jak piszesz, większość kobiet na tinderze celuje w Chadów pokroju Pedro z Warsaw Shore, a co zwykli fajni chłopacy nie dostają par. Hipergamia, straszna choroba.
  • Odpowiedz
@se_mallo: mylisz się, nawet obleśne typy 170cm, 120kg, zaniedbani, fatalnie ubrani itp. piszą tylko o jednym. Sprawdzone. Widać, że macie uprzedzenia (kto mnie nie chce niech się leczy psychiatrycznie) i ból dolnej części ciała, że nie trafiliście na normalną dziewczynę. Frustracja wam nie pomoże przykro mi.

Normalne laski nie szukają chadów bo wiadomo o co im chosii :))
  • Odpowiedz
  • 0
@Bella_88: No rozumiem. Czyli ogólnie, statystycznie mówiąc po prostu mężczyźni szukają seksu a kobiety związków. Może tak to właśnie wyglada. Kwestia sukcesu to w takim razie kwestia kompromisów. Łatwiej dostępny seks i większy angaż związkowy.
  • Odpowiedz
@xydeN-: laski które nie są "atencjuszkami", wielbicielkami ONSów, darmowych obiadów itp. Większość tu myśli, że każda dziewczyna wymaga by za nią płacić itp.. Normalna laska nie pozwoli zapłacić za nią, będzie nalegać aby każdy zapłacił za siebie.
  • Odpowiedz
@xydeN-: Mam swoją wizję. Jestem les, mam doświadczenie w randkowaniu z kobietami. Wybacz ale nie napiszę tu wypracowania jak postrzegam normalną dziewczynę (to i tak subiektywne).

Piąteczek, deploy in progress ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamol999: Peak kobiecej atrakcyjności przypada między 18 a 22 rokiem życia. Mniej więcej do 28 - 31 może być uznawana za atrakcyjną. Po 30 zawsze będzie drugim wyborem dla faceta, który ów wybór posiada.

myślę, że wiek jest bez znaczenia, no młodsze dostają pewnie jeszcze więcej seks propozycji.


@Bella_88: Niby tak, a jednocześnie mają też więcej normalnych propozycji. Do starszych kobiet piszą głownie desperaci, albo kolesie, którym nie robi wielkiej
  • Odpowiedz