Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nasłać na bylą żonę komornika. Była #zdrada, była wyprowadzka do kochanka, podzieliłem majątek dorobkowy uczciwie, poszedł #rozwod z wyłącznej winy byłej żony. Przegranej stronie zasądzono koszty procesu i prawnika... Kasy nie widzę od pół roku, jako że dzieci brak to nie mam żadnego kontaktu z ex. Czy iść z tym do kornika aby przypomnieć latawicy, że swoje rachunki trzeba opłacać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cf2615aee6da000a9a6e2b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 83
  • Odpowiedz
spróbuj porozmawiać najpierw. Nie bez powodu wziąłeś z nią ślub


@Honoluloo: nie bez powodu wzięła z nim ślub. A zdradziła. To od faceta teraz wymagasz zachowania się w porządku po czymś takim? Schowaj się do cienia bo słoneczko za mocno przyświeca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Pijany albo niespełna rozumu. Właśnie przez takie podejście jak Twoje, cwaniactwo w tym postkomuszym narodzie pełnym czerwonych ryjów januszy kwitnie... Bo może się uda, bo może odpuści, bo może zapomniał.
I karuzela polackiego cwaniactwa dalej się kręci, a ty się zastanawiasz...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz jej dać te pieniądze (a skoro Cię zdradziła no to wątpię, że chcesz jej dawać jeszcze jakiekolwiek pieniądze) to nie idź. A tak to nie wiem czemu miałbyś nie iść. Darować taką pożyczkę to można komuś na kim Ci zależy, a nie byłej.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Skoro te pieniądze są Ci niepotrzebne i robisz to, żeby jej tylko dopiec, to może lepiej nie? Zamiast zamknąć rozdział za sobą, to wciąż do tego wracasz. Odniosłem wrażenie (może błędne), że ta sytuacja dalej kosztuje Cię sporo negatywnych emocji. Więc im bardziej będziesz w tym bruździł, tym później pójdziesz naprzód.
  • Odpowiedz
wiem, że najłatwiej to napisać, ale zadzwoń, porozmawiaj

spróbuj porozmawiać najpierw. Nie bez powodu wziąłeś z nią ślub


@kamil-mg
@Honoluloo co wy za głupie rady dajecie, przecież op jasno napisał, że jeszcze przed rozwodem nie chciał mieć z nią żadnego kontaktu, a wy chcecie, żeby teraz grzecznie do niej dzwonił i się prosił, żeby wykonała swój obowiązek? I to jeszcze, kiedy mu na kasie nie zależy, a na samej sprawiedliwości xD może
  • Odpowiedz
OP: Jedyne co mnie powstrzymuje to jakaś głupia duma, że pomimo jej zachowania, zdrad, romansu, udawania próby naprawy (gdzie tak naprawdę czekała tylko, aż kochanek się określi czy bierze rozwód) wyjdę z tego jak dżentelmen... Może jak przyjdzie kiedyś czas na jej rozliczenie z przeszłością (starość, choroba, nieudany związek z kochankiem), to pomysli o mnie cieplej i bardziej będzie jej źle z powodu że skrzywdziła drugą osobę która w ogień by
  • Odpowiedz
Zamiast zamknąć rozdział za sobą, to wciąż do tego wracasz. Odniosłem wrażenie (może błędne), że ta sytuacja dalej kosztuje Cię sporo negatywnych emocji. Więc im bardziej będziesz w tym bruździł, tym później pójdziesz naprzód.


@Halbr zamknie je prędzej doprowadzając do sprawiedliwego zakończenia, a nie ulegając po raz kolejny byłej żonie, która potraktowała go jak śmiecia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiązanie się z kimś kto już z Tobą nie jest - a to właśnie robisz - jest złe. Skoro zapadła decyzja o rozwodzie to ta powinna być znacznie prostsza. To nawet nie jest tak, że te pieniądze są Twoje - one idą na pokrycie kosztów rozprawy, a Ty po prostu już za to zapłaciłeś. A ona miała. I tyle. Oczywiście możesz nie chcieć jej przypominać o swoim istnieniu (to bym
  • Odpowiedz