Wpis z mikrobloga

@arysto2011

Nie czuje się pewnie, zeby zaczynac wlasny projekt, chyba, że mówimy o prostych programach, coś takiego jestem w stanie napisac i od tego pewnie zaczne. Mialem przerwę w programowaniu i nie posiadam zbyt dużych umiejętności. Do książek bede musiał przysiąść, ale teraz wolałbym ich uniknąć żeby się nie znużyć zbytnio na początku
@ale-fruwa-kosmonauta

Jak chcesz nauczyć się czegoś przydatnego na pierwszy rok studiów, to dobrze by było jakbyś ogarnął sobie jakieś algorytmy i struktury danych.. możesz sobie najpierw przeczytać książkę "Algorytmy. Ilustrowany przewodnik". Przykłady są w Pythonie i jest to bardzo lekka pozycja. PDF można znaleźć bez problemu w necie. Przeczytasz w kilka dni. Potem może już coś bardziej konkretnego - chyba PJATK udostępnia u siebie jakieś materiały do tego przedmiotu i one byłyby
@ale-fruwa-kosmonauta: Nie polecam studiów IT, szkoda nerwów :)

A tak serio, to np: dla mnie są mega ciężkie, nie wiem jakie masz tam skille. Ja nigdy wcześniej nie miałem żadnego backgroundu ani matematycznego ani informatycznego, a znalazłem się na polibudzie, na wydziale fizyczno matematyczno informatycznym. Ogólnie uważam, że to mój najgorszy okres w życiu, mimo że wcześniej latałem do technikum nadupcając nocki w dość mocno fizycznej robocie. A i tak uważam,