Wpis z mikrobloga

Faktem jest, że faceci mogą nawet bez koszulki po ulicy chodzić, a od kobiet się oczekuje że będą miały pod ubraniem biustonosz.


@qubeq: faktem jest, ze od faceta oczekuje się ze będzie nosił majtki a od kobiety już nie. I co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@TrebuniTutek: ale dlaczego to wgl interesuje ludzi że jej sutek prześwituje, bo ja tego nie rozumiem. Cyc jest jak wiele podobnych, ludzkie ciało i tyle. A wielcy cnotliwi się oburzają bo nie przystoi do okazji. #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Chehu: jakie odkrywanie sie? Brak stanika uważasz za odkrywanie się? O czym ty w ogóle mówisz? Przecież nikt nie mówi o chodzeniu z cyckami na wierzchu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Chehu: ale ja nie mam nic do Lewandowskiego, tylko został podany jako przykład xD #!$%@? no panów z mojego osiedla co chodzą bez koszulki raczej nie znasz z nazwiska(też nie znam xd) to ich jako przykład nie podam raczej, a z Lewandowski wiadomo o kogo chodzi. Równie dobrze mogę podać Pudziana czy każdego chłopa który pokazał się publicznie bez koszulki.
  • Odpowiedz
@Quirang: Nie mam się za specjalistę tylko patrzę z perspektywy zwykłego człowieka. Myślisz że nasze protesty antyaborcyjne pod hasłem ''#!$%@?ć PiS'' w jakikolwiek sposób przekonało wyborców tej partii do głosowania na kogoś innego? xD Przeciwnie - zwolennicy tejże mieli całe te protesty za zorganizowane chamstwo i chuligaństwo a jak widać nie zmieniło to absolutnie nic. Gdyby to rozegrano bardziej merytorycznie może by się dało osiągnąć jakikolwiek kompromis a tak każdy został
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
i czemu fakt karmienia piersią sprawia że to taki wstydliwy obszar który powinien być zakryty? XD w sensie serio pytam. Jak to się łączy w twojej głowie


@KyTh4: Ok, z tobą i tak się nie da rozmawiać bo uważasz za odkrywanie się w miejscach do tego nieprzeznaczonych za normalne wiec to tracenie czasu xd spoko, powoli robi się przesyt i już niedługo moda na unifikowanie płci się skończy

@Chehu: zadał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@mszto: no przecież o tym mówię, że to podwójne standardy i tyle.

Ludzkie ciało jest normalną rzeczą, nie można z tego robić tabu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MarianoaItaliano: propagandyści zawsze sobie coś znajdą, bo jeszcze nigdy nie było protestu idealnego, z samymi idealnymi ludźmi.

Protesty rzadko kiedy są w stanie przekonać ludzi z zupełnie przeciwnymi poglądami, ale na pewno są w stanie zmobilizować i pokazać obecność ludzi z danymi poglądami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mszto: nie mówią o tym że charakter erotyczny wynika w dużej mierze z świadomość społecznej i kręgu kulturowego, czas będą to cycki, a czasem stoopki. Nie jest to żadnym argumentem żeby zakazywać i atakować ludzi za to że nie wstydzą się swojego ciała.
  • Odpowiedz
faktem jest, ze od faceta oczekuje się ze będzie nosił majtki a od kobiety już nie. I co?


@Chehu: Jak to od kobiet nie oczekuje się noszenia majtek? Skąd takie debilne porównanie?
  • Odpowiedz
@mszto:

cycki faceta nie mają charakteru erotycznego aż tak jak kobiece.

Ten rodzaj erotycznego wymiaru jest jedynie efektem konwencji kulturowej. Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn sutki mogą być strefą erogenną, a jednak męskie mogą być pokazywane, a kobiece nie. Zresztą dość popularnymi strefami erogennymi u obu płci są np. uszy lub szyja, a mogą być również dłonie, zgięcia kolan, kark i wiele innych już nietypowych miejsc (np. pępek) i
  • Odpowiedz
@Quirang chyba czego by nie zrobili efekt będzie ten sam. Ale no cóż, skoro tam opozycja nie jest prozachodnia i ma częstokroć powiązania z Rosją to jaki Pan taki kram.
  • Odpowiedz
  • 0
A niech ją odeślą na Białoruś cały czas nam srają do tego utrzymujemy te ich telewizje za 53 mln jeszcze pensje dla opozycjonistów...
  • Odpowiedz