Wpis z mikrobloga

Mieszkam w nieciekawej dzielnicy co skutkuje tym że jestem zmuszona na oglądanie dzień w dzień patologii. Ciężko tutaj znaleźć normalnych ludzi, którzy chociaż pracują lub studiują jest to może 10% mieszkańców tego społeczeństwa.

Wyobraźcie sobie zamknięte getto z jednym wyjazdem na końcu z tego zadupia, tak mniej więcej to wygląda i to tutaj spawnują się ghule, lumpy i inne przepite mordy.
Tutaj piątek i "imprezy" są codziennie, a priorytetem jest osiągnąć 17 lat i zajść w ciążę z pierwszym lepszym łobuzem, a w wieku 20 lat zaniedbać się i wyglądać jak 35 letnie Grażyńsko.

Patrzę na tych ludzi opuchniętych, smętnych i sięgających po swojego boga zwanego wódką (gdy dostaną zasiłek) lub "efke" (gdy już kasę przechlaja) i sobię myślę "to jest to społeczeństwo, które hoduje sobie nasz PIS - łatwy do manipulacji, a taki jest idealny"
Wkurza mnie że to o takich ludzi dbają i nagradzają, za to że są pasożytami. Za to że ich dzieci nigdy nie wyszły poza tą dzielnicę nawet do parku. Dosłownie.
To tylko moje #przemyslenia nikt nie musi czytać
  • 206
  • Odpowiedz
Chlona wzorce i od nich zalezy czy pojda w slady rodzicow czy nie.


@BillyGugu: Od nich zależy? Nie znam dokładnych liczb, ale pewnie z 90% osób, które rodzi się w patologii - zostaje w patologii. Chcesz powiedzieć, że oni wszyscy tak chętnie sobie to wybrali? Tak samo ludzie z ogarniętych domów W WIĘKSZOŚCI się nie staczają.

Prawda jest taka, że znakomita większość ludzi ani nie jest gorsza, ani lepsza niż swoi
  • Odpowiedz
@Thorrand: O i kolejny. Jak pokemony zbierasz patologiczne zachowania od ludzi którzy uważają że patologie przenosi się w genach. Buhahahahhahahahaha. Rodzice byliby dumni z takiego ich opisania.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Z całą pewnością Ja xD. Co tam jeszcze wrzucisz czego nie rozumiesz? W ogóle na co wrzucasz coś czego nie potrafisz zrozumieć.

Edit: ok wszedlem na twoj profil i widze ze wszedzie wypisuje skonczone debilizmy i zbierasz tony minusow, czyli po prostu jestes trollem, witam na czarnoliscie....

Buhahhahaha i mówi to typ co dopiero co pierdzielił od dowodach anegdotycznych.
  • Odpowiedz
@Thorrand: to jest troll, on zyje z tego ze ktos mu odpisze, da uwage. Naprawde to nie ma sensu, on bedzie twierdzil ze trawa jest niebieska tylko po to zeby wyludzic od ciebie jakakolwiek odpowiedz, zeby nie czuc sie samotnym. Smutna postac.
  • Odpowiedz
@Gumbas: ekspertem nie jestem, ale mysle, ze mozna soboe w doroslym zyciu z tym poradzic. To chyba nie jest tak ze absolutnie kazdy kto mial takie obrazki staje sie ich 100% odzwierciedleniem. Mysle, ze mozna pracowac nad tym i uwolnic sie z tego dzieciństwa
  • Odpowiedz
@BillyGugu: czysta karta jednak jak mówisz chłona. Rzadko bywa by z patologicznej rodziny wychodziło wartościowe pokolenie. Tak jak skłonności do palenia nabywa się po rodzicach tak i do innych zachowań.
  • Odpowiedz