Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 76
279 609 + 50 = 279 659

Wypad po kwadraty skończył się chu....
Zlamanie wyrostka dziobiastego kości łokciowej prawej :/
Najgorzej, że jestem praworęczny a lewa jak upośledzona.
Wściekły jestem aż chce mi się wyć. Wszystkie plany czerwcowe idą się #!$%@?ć, łącznie z wycieczka r10.
No i bicek spadnie ;/

No ale max square powiększony o 2

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Mindfock - 279 609 + 50 = 279 659

Wypad po kwadraty skończył się chu....
Zlamanie wy...

źródło: comment_16227384562r4IgdchTIw0Gmhkk2ljVi.jpg

Pobierz
  • 16
@cezeterson
@ytong

Głupota i trochę brak doświadczenia ;)
Po kilku kilometrach szutrow pojawił się piękny rowniutki asfalciki i to jeszcze zjazd :)
Zjazd się kończył zakrętem i jak się już za późno okazało głębokim żwirem. Ratując się przed wpadnięciem do rowu zacząłem kłaść rower i wszystko by się skończyło na kilku zadrapaniach gdyby nie to, że w ostatniej chwili mój mózg wymyślił, że dobrym pomysłem bedzie podeprzeć się ręką. Gruchotneło w łokciu
Zjazd się kończył zakrętem i jak się już za późno okazało głębokim żwirem.


@Mindfock: Współczuję... nieznane mi trasy lecę tylko z Garminem w trybie nawigacji, więc jak widzę, że gdzieś na zjeździe droga zakręca, to patrzę na ekran, czego się tam spodziewać, poza tym cały czas mam gdzieś z tyłu głowy, że tak cienkie oponki (w porównaniu do tych z crossa czy MTB) nie mają przyczepności, więc odruchowo i tak przyhamowuję
@galonim dziwne, na bikefittingu mówili, że tak ma być

@cezeterson nie pechowo tylko głupota. Gruzowiska zawsze chętnie. Teraz mam dużo wolnego czasu to mogę układać miliony tras xD

@Pawlu10
@dprtd tak jak pisałem wcześniej, nie oceniłem jeszcze wszystkich uszkodzeń. W tyg ogarnę.

@Quot Fuji jari 2.5

@r333m4k444 już zamówiłem dodatkowe kółka.

Dzięki za życzenia zdrowia!
Oby jak najszybciej, bo robienie wszystkiego tylko lewa ręką, to póki co tragedia :,D