Wpis z mikrobloga

- lewica toleruje katolickie gusła

- też lewica: picie piwa jest bardziej produktywne od procesji, o patrz katol idzie xDDD #bekazkatoli


Iście wspaniała tolerancja na poziomie chłopskiego rozumu. No ale MOJA NIETOLERANCJA JEST MNIEJ ZŁA NIŻ TWOJA PRAWAKU!!!

Jak zwykle idol wykopków z #neuropa znowu pokazuje co ludzie z tego środowiska sobą reprezentują. Śmianie się z ludzi bo idą w procesji i jeszcze pisanie z pogardą, że boga nie ma, a picie piwa jest bardziej produktywne niż procesja. No ale jak tak samo zachowuje się prawa strona w kierunku lewicy, to skandal!. No ale oni mogą to robić pod przykrywką tolerancji, a drudzy nie. Może dla ciebie i innych, Boga nie ma, ale dla innych jest. Jedni uważają osoby lgbt za osoby chore psychiczne, a inni nie. Każdy ma swoje zdanie, ale jak ktoś wysyrwa te takie swoje skrajne głupoty z podwójnymi standardami publicznie jak ty, obojętnie z jakiej strony, to ma poważny problem ze sobą.

No ale jak nie prawi się mało nie zesrają z tęczy, czy parady równości, to drudzy mało się nie zesrają z procesji czy spamują o defekacji na tagu #4konserwy i piszą o poziomie dyskusji ¯\_(ツ)_/¯

Skrajna lewica=skrajna prawica, czyli poziom dna.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
technojezus - > - lewica toleruje katolickie gusła
 - też lewica: picie piwa jest bar...

źródło: comment_162271125815SAEWrjS4Vccd9r2E2f19.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@technojezus: No, jeśli nie widzisz różnicy między
O patrz katol idzie - XD
a
rzucanie kamieniami w paradę równości

To trzymałbym się z dala na twoim miejscu od testów na inteligencję. Wynik mógłby cię zasmucić
  • Odpowiedz
No, jeśli nie widzisz różnicy między

O patrz katol idzie - XD

a

rzucanie kamieniami w paradę równości


@kurczok: oho i już fikołki jak pisałem - Moja nietolerancja jest lepsza niż twoja!

Klasyczna skrajna lewica. Taki sam poziom jak skrajna prawica.
  • Odpowiedz
@technojezus: Jakie fikołki, #!$%@? XD Wyśmiewanie katoli czy pedalstwa mimo, że nieeleganckie i generalnie naganne mieści się w jakichś społecznych normach. Rzucanie kamieniami nie.

Ale tu masz rację, jeśli lewactwo śmieje się z katoli, a prawactwo rzuca w pedałów kamieniami, to tak, nietolerancja lewicy jest lepsza niż nietolerancja prawicy.
  • Odpowiedz
@technojezus: Na tym polega tolerancja,

Może mi się coś nie podobać, mogę uważać to za bezproduktywne, ale nie mogę zakazywać im zgromadzeń czy rzucać w nich kamieniami XD i nie, tu nie ma żadnej symetrii
  • Odpowiedz
@kurczok: wspolczuję ci.

Zapomniałem, że przecież każdy skrajnie prawicowy zjeb rzuca na marszach lgbt kamieniami, a każdy na marszu lgbt np. wyzywa katolików czy religię. Znowu piękny fikołek.

@976497:

Nie ma tolerancji dla nietolerancji.

Jest to destrukcyjne dla tolerancji samej w sobie

To powiedz to lewicy.

@yummy157: kto zakazuje marszów lgbt? Przecież odbywają sie tak samo, jak te skrajnie prawicowe glupoty. Nawet częściej to te skrajnie prawicowe się odwołuje
  • Odpowiedz
@technojezus: niektórzy liderzy konfederacji (jak nie wszyscy?) postulują zakazy marszów równości.

Z tego co kojarzę nikt nie postuluje zakazów procesji katolickich

Też nie przypominam sobie zeby podczas procesji katolickich doszło do licznych pobić dzieciaków, rzucania kamieniami, jajkami, wyzwisk itp
  • Odpowiedz
pokaż chociaż jeden filmik na przestrzeni lat, na którym procesja albo pielgrzymka katolicka jest tak traktowana. Co ty w ogóle porównujesz xDDD


@nieocenzurowany88: porownuję #!$%@? skrajnej lewicy i prawicy, która reprezentuje taki sam poziomi nie wybielamjedntm bo ,,trochę mniej są nietolerancyjni"

@yummy157:

niektórzy liderzy konfederacji (jak nie wszyscy?) postulują zakazy marszów równości.


Ale to niech sobie postulują nawet wystrzelenie osób lgbt w kosmos. Nikt tych szurów poważnie nie traktuje.

Z
  • Odpowiedz
@technojezus: A widziałeś kiedyś żeby środowisko lgbt zbierało się żeby rzucać kamieniami w procesję albo przygotowywało projekty ustawy anty-katolickiej zakazującej procesji? Bo ja nie. W drugą stronę jak najbardziej. Ale faktycznie, stwierdzenie kogoś z internetu że jego zdaniem lepiej wyjść na piwko do ogródka niż uczestniczyć w kościelnych manifestacjach to faszyzm na 100% XD
  • Odpowiedz
@technojezus: ale nie wrzucaj mi do ust słów których nie wypowiedziałem, nie jestem za zakazem jakichkolwiek zgromadzeń, bo nie pasują mi ideologicznie. W swoim komentarzu zwracam uwagę na to, że symetrii między prawicą i lewicą nie ma jeśli chodzi o nietolerancję, bo Ty swoim postem próbujesz zrownac jakieś nieszkodliwe dogryzki ze strony YouTubera do masowych aktów dyskryminacji w mediach, na marszach itp kończących się aktami przemocy fizycznej. Czy widziałeś coś takiego
  • Odpowiedz
@technojezus: O to czy konfiarzy nikt poważnie nie traktuje to też bym nie był taki pewien. Mają duże poparcie szczególnie wśród osób młodych, mają kilku posłów w Sejmie. Są szkodliwi
Plus jak pokazuja statystyki; społeczeństwo się coraz bardziej radykalizuje
  • Odpowiedz
A widziałeś kiedyś żeby środowisko lgbt zbierało się żeby rzucać kamieniami w procesję albo przygotowywało projekty ustawy anty-katolickiej zakazującej procesji?


@MinnieMouse0: nie, nie widziałm.

A widziałeś kiedyś na procesji Bożego ciała ludzi z masą transparentów i hasłami anty lgbt?

Ale faktycznie, stwierdzenie kogoś z internetu że jego zdaniem lepiej wyjść na piwko do ogródka niż uczestniczyć w kościelnych manifestacjach to faszyzm na 100% XD


Jak pisałem, dla waszego guru piwko, może
  • Odpowiedz
@technojezus: Ej lewaku, ale z czym ty masz problem? Karaluch może stwierdzić, że boge nie ma i katole marnują czas; ty możesz powiedzieć, że geje są chorzy psychicznie; ja mogę się z tobą nie zgodzić, nazwać cię idiotą bez szkoły i pokazywać ci, że tak nie jest. Aż tak boli cię wolność? Mamy wszyscy przestać wyrażać swoje opinie, bo mogą urazić czyjeś uczucia? Trochę to "lewackie".

Korolek napisał:

W rzeczywistości przedstawia
  • Odpowiedz
O to czy konfiarzy nikt poważnie nie traktuje to też bym nie był taki pewien. Mają duże poparcie szczególnie wśród osób młodych, mają kilku posłów w Sejmie. Są szkodliwi

Plus jak pokazuja statystyki; społeczeństwo się coraz bardziej radykalizuje


@yummy157: no i co z tego, że mają poparcie u młodych? Lewica też ma ogromne i nic im z tego. Zresztą nie wiem jak to w przypadku lewicy, ale z takich skrajnie prawicowych
  • Odpowiedz