Wpis z mikrobloga

- lewica toleruje katolickie gusła

- też lewica: picie piwa jest bardziej produktywne od procesji, o patrz katol idzie xDDD #bekazkatoli


Iście wspaniała tolerancja na poziomie chłopskiego rozumu. No ale MOJA NIETOLERANCJA JEST MNIEJ ZŁA NIŻ TWOJA PRAWAKU!!!

Jak zwykle idol wykopków z #neuropa znowu pokazuje co ludzie z tego środowiska sobą reprezentują. Śmianie się z ludzi bo idą w procesji i jeszcze pisanie z pogardą, że boga nie ma, a picie piwa jest bardziej produktywne niż procesja. No ale jak tak samo zachowuje się prawa strona w kierunku lewicy, to skandal!. No ale oni mogą to robić pod przykrywką tolerancji, a drudzy nie. Może dla ciebie i innych, Boga nie ma, ale dla innych jest. Jedni uważają osoby lgbt za osoby chore psychiczne, a inni nie. Każdy ma swoje zdanie, ale jak ktoś wysyrwa te takie swoje skrajne głupoty z podwójnymi standardami publicznie jak ty, obojętnie z jakiej strony, to ma poważny problem ze sobą.

No ale jak nie prawi się mało nie zesrają z tęczy, czy parady równości, to drudzy mało się nie zesrają z procesji czy spamują o defekacji na tagu #4konserwy i piszą o poziomie dyskusji ¯\_(ツ)_/¯

Skrajna lewica=skrajna prawica, czyli poziom dna.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
technojezus - > - lewica toleruje katolickie gusła
 - też lewica: picie piwa jest bar...

źródło: comment_162271125815SAEWrjS4Vccd9r2E2f19.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@technojezus: stary, szedłem w marszu niepodległości, i kibice to nie było kilkanaście osób, ale jakieś 5 %. Co przy 20000 ludzi daje ci grupę tysiąca ludzi. Skrajni debile są po jednej i drugiej stronie. W tamtym lub dwa lata temu, zatrzymali parę, która przygotowała domowe bomby na marsz LGBT. Oni wygrali konkurs na największych idiotów. https://www.tvp.info/44652567/malzenstwo-z-lublina-montowalo-bomby-chcieli-je-wniesc-na-marsz-rownosci
  • Odpowiedz
  • 0
@technojezus jak ktoś mówi że ziemia jest płaska to ciężko zachować powagę. Jak ktoś mówi że Bill Gates chce wymordować ludzi, a resztę zniewolić, to też powstrzymywanie wybuchu śmiechu jest trudne.

Równie ciężko jest brać na poważnie człowieka, który mówi że świat został stworzony przez nadnaturalną istotę, która sprawdza czy ładnie się modlisz i trzymasz rączki na kołderce. Jedynym powodem dla którego nie wybucham śmiechem na widok katolików to to że osłuchałem
  • Odpowiedz